h کلاهبرداری با ارسال پیامک " من یک چوپانم" - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کلاهبرداری با ارسال پیامک من یک چوپانم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کلاهبرداری با ارسال پیامک من یک چوپانم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کلاهبرداری با ارسال پیامک من یک چوپانم

کلاهبرداری با ارسال پیامک " من یک چوپانم"

به گزارش ظهور12 و جام نیوز، به نقل از کیهان، سرهنگ رضا عرب عامری فرمانده انتظامی لنجان با اعلام این خبر گفت: در پی شکایت فردی مبنی بر کلاهبرداری میلیونی از وی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ رضا عرب عامری به اظهارات فرد مالباخته درباره چگونگی وقوع کلاهبرداری اشاره کرد و گفت: چندی پیش پیامکی با این مضمون که چوپانی هستم اهل یکی از استان‌های همجوار و در حین چرای گوسفندان مقادیر زیادی سکه طلا پیدا کرده‌ام و با استخاره شماره تلفن شما را پیدا کرده‌ام و چون بی‌سواد هستم نمی‌دانم سکه‌ها را چه کار کنم و شما به من کمک کنید، مالباخته ادامه داد که با تماس این فرد فریب سخنانش را خوردم و در دیداری که با این فرد شیاد داشتم تعداد زیادی سکه تقلبی به مبلغ 200 میلیون ریال خریداری کردم. بعد از اینکه متوجه شدم تمامی سکه‌ها تقلبی هستند به پلیس مراجعه و شکایت کردم.

فرمانده انتظامی لنجان پس از اظهارات فرد مالباخته گفت: ماموران به صورت ویژه موضوع را در دستور کار خود قرار داده و موفق شدند متهم را در یکی از شهرستان‌های استان همجوار شناسایی و با اخذ نیابت قضایی وی را دستگیر کردند.

عرب عامری ادامه داد: متهم پس از حضور در پلیس آگاهی به بزه انتسابی اعتراف کرد و در این ارتباط پرونده قضایی تشکیل و وی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

27 بهمن 1392