h لیگ بعدی 16تیم است یا18؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

لیگ بعدی 16تیم است یا18؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,لیگ بعدی 16تیم است یا18؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,لیگ بعدی 16تیم است یا18؟

لیگ بعدی 16تیم است یا18؟

علی کفاشیان در پایان دیدار تراکتورسازی و مس کرمان گفت: بازی خوبی را شاهد بودیم و مس هم خوب بازی کرد اما قسمت نبود که در خانه خود جام را بالای سر ببرد. این برد را به تراکتوری‌ها و اسبقیان تبریک می‌گویم.

وی در پاسخ به این سوال که وقتی هواداران مس کرمان شما را دعوت به تشویق می‌کردند، این شائبه به وجود آمد که سال بعد لیگ برتر 18 تیمی خواهد بود آیا این درست است گفت: اصلا این طور نیست. سال بعد هم لیگ 16 تیمی خواهیم داشت.

وی افزود: امسال وزارت ورزش خیلی به ما کمک کرده و در حال حاضر در حال مذاکره با اسپانسرهای جدید هستیم و ان‌شاءالله اوضاع ما خوب خواهد شد.

علی کفاشیان پس از پایان مراسم اختتامیه مسابقه‌های فوتبال جام حذفی اظهار کرد: بازی خوبی را از دو تیم تراکتورسازی و مس در فینال دیدیم و بالاخره یک تیم یعنی تراکتورسازی قهرمان شد. از اینکه تماشاگران زیادی به ورزشگاه آمده بودند، خوشحال شدم و خوشبختانه هیچ مشکلی خاصی هم در جریان برگزاری این مسابقه و همین‌طور مراسم اختتامیه پیش نیامد. این قهرمانی را به تیم تراکتورسازی و تماشاگرانش تبریک می‌گویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

26 بهمن 1392