h علی کریمی چرا جاج حذفی رو بلند نکرد؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

علی کریمی چرا جاج حذفی رو بلند نکرد؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,علی کریمی چرا جاج حذفی رو بلند نکرد؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,علی کریمی چرا جاج حذفی رو بلند نکرد؟

علی کریمی چرا جاج حذفی رو بلند نکرد؟

علی کریمی بازیکن تراکتورسازی پس از قهرمانی تیمش در جام حذفی گفت: «خدا را شکر می‌کنم که قهرمان شدیم. من از این قهرمانی ها زیاد دارم؛ قهرمانی‌هایی که خیلی‌ها آرزویش را دارند. ولی من از این قهرمانی‌ها زیاد به دست آوردم.» او در پاسخ به این سوال که چرا در جشن قهرمانی شرکت نکردی؟ گفت: «در جشن شرکت کردم ولی کمرم درد می‌کرد و خواستم جام را بازیکنان جوان بلند کنند.»

به گزارش خبرآنلاین، کریمی در پاسخ به سوال خبرنگاران که از او در مورد وضعیت پرسپولیس می‌پرسیدند از علی دایی انتقاد کرد و گفت: «عزت دست خداست. او کار آدم را مشخص می‌کند. آدم همیشه در عرش نیست. من نمی‌خواستم این حرف‌ها را بزنم ولی از زمانی که در پرسپولیس بودم و رفتم، این حاشیه‌ها بوده. آدم نباید گذشته خودش را فراموش کند. زندگی اتفاقات زیادی دارد. همیشه همه چیز دست شما نیست. یک روز هم ممکن است جاها عوض شود. آقایان به خاطر یک قرارداد خوب قبول می‌کنند که من در پرسپولیس نباشم. چطوری می‌شود با آن‌ها کار کنم؟»

او ادامه داد: «این طوری که نمی‌شود. اصلا نوع برخورد درست نیست. از همدوره‌ای‌های ما مثل حسین کعبی و یحیی گل محمدی بپرسید. احترام باید متقابل باشد. اما برخورد این آقا درست نبود. گاهی اوقات به خاطر یک پاس سر بازیکن جوان داد می‌زد. کسی این چیزها را فراموش نمی‌کند اما الان آقایان با داد و بیداد کارشان را پیش می‌برند. شاید الان همه چیز بر وفق مراد باشد اما زندگی همیشه این‌طوری نمی‌ماند.»

کریمی در پاسخ به این سوال که آیا امید داری به پرسپولیس برگردی گفت: «همه با امید زندگی می‌کنند. من در زندگی عادی و ورزشی با امید زندگی کردم. شما طوری پرسیدید که من یادم رفت به هواداران تراکتورسازی تبرک بگویم. حالا می‌خواهم این قهرمانی را به هواداران تراکتورسازی تبریک بگویم. این کوچک‌ترین چیزی بود که توانستم تقدیم آن‌ها کنم تا لطفشان را جبران کنم.»

26 بهمن 1392