h وقتی که رونالدو در دقیقا هفت گل می زند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

وقتی که رونالدو در دقیقا هفت گل می زند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,وقتی که رونالدو در دقیقا هفت گل می زند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,وقتی که رونالدو در دقیقا هفت گل می زند

وقتی که رونالدو در دقیقا هفت گل می زند

به گزارش ظهور12، کریستیانو رونالدو در بازی دیدار برگشت تیمش در جام حذفی اسپانیا برابر آتلتیکو مادرید موفق شد دو گل برای تیمش به ثمر برساند. گل اول او در دقیقه ۷ از روی نقطه پنالتی زده شد تا یک رکورد منحصر به فرد برای کریستیانو رونالدو ثبت شود. رونالدو با گلی که در دقیقه ۷ به ثمر رساند به بازیکنی تبدیل شد که در همه دقایق بازی فوتبال موفق شده گلزنی کند.

پیش از مهاجم ۲۹ ساله رئال مادرید تنها در دقیقه ۷ نتوانسته بود گلزنی کند که آن را در بازی برابر آتلتیکو مادرید از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

در بین دقایقی که رونالدو موفق به گلزنی شده دقیقه ۹۰ بیشترین دقیقه‌ای بود که در آن پایش به گلزنی باز شده. او در این دقیقه موفق شده ۲۲ گل به ثمر برساند.

همچنین دقیقه ۴۵ ، ۶۸ و ۲۳ نیز رونالدو موفق شده به ترتیب ۱۲، ۱۰ و ۱۰ گل به ثمر برساند. دقایقی که در آن تنها یک بار موفق به گلزنی شده نیز دقایق ۱ ، ۷ ، ۱۵ ، ۱۷ ، ۳۱ ، ۴۰ ، ۴۳ ، ۵۳ و ۷۸ بوده است.

کریستیانو رونالدو در ژانویه ۲۰۱۴ موفق شد توپ طلای فوتبال جهان را به خاطر درخشش در سال ۲۰۱۳ به دست آورد. رسانه‌های اسپانیایی مدعی شدند قرار است این رکورد شخصی رونالدو وارد کتاب رکوردهای جهان‌ (گینس) شود. منبع: ایسنا

26 بهمن 1392