h پیشنهاد 100 هزار دلاری فدراسیون فوتبال ایران به مارادونا - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پیشنهاد 100 هزار دلاری فدراسیون فوتبال ایران به مارادونا,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پیشنهاد 100 هزار دلاری فدراسیون فوتبال ایران به مارادونا,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پیشنهاد 100 هزار دلاری فدراسیون فوتبال ایران به مارادونا

پیشنهاد 100 هزار دلاری فدراسیون فوتبال ایران به مارادونا

پیشنهاد 100 هزار دلاری فدراسیون فوتبال ایران به مارادونا

به گزارش ظهور12 به نقل از ایرنا، رسانه های عربی به نقل از روزنامه میرور انگلیس گزارش دادند: ایران به مارادونا پیشنهاد داده كه در قبال دریافت 100 هزار دلار، پیراهن های جدید تیم فوتبال این کشور را در جام جهانی 2014 برزیل به تن کند.

به نوشته میرور، شرط ایران این است که مارادونا، با پیراهن های جدید تیم فوتبال این کشور در میدان های ورزشی حاضر شود و برای این پیراهن که قرار است تیم فوتبال ایران در جام جهانی 2014 با آن ظاهر شود، تبلیغ کند.

در صورت موافقت طرفین، مارادونا باید همین پیراهن را در جریان دیدار تیم های آرژانتین و ایران در مسابقات جام جهانی 2014 به تن کند.

بسیاری از نزدیکان به مارادونا معتقدند، اسطوره فوتبال آرژانین این پیشنهاد را نخواهد پذیرفت زیرا این موضوع فشار زیادی را از سوی هموطنان و دوستارانش به وی تحمیل خواهد کرد.

علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال ایران گفته بود که این پیشنهاد احتمالا از سوی شرکت تولیدکننده پیراهن های تیم ملی ایران به مارادونا ارایه شده است.

این اسطوره فوتبال آرژانتین پیش از این گفته بود که هیچ گاه این پیشنهاد را نخواهد پذیرفت. مارادونا یکی از نامزدهای سرمربیگری تیم تاتنهام انگلیس است.

25 بهمن 1392