h توقیف هفت‌تیر اهدایی صدام در اسرائیل+عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

توقیف هفت‌تیر اهدایی صدام در اسرائیل+عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,توقیف هفت‌تیر اهدایی صدام در اسرائیل+عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,توقیف هفت‌تیر اهدایی صدام در اسرائیل+عکس

توقیف هفت‌تیر اهدایی صدام در اسرائیل+عکس

به گزارش ظهور12 شبکه هفت تلویزیون رژیم اشغالگر روز پنج شنبه خبر داد که "رفتار یک راننده، توجه نیروهای پلیس اسرائیل را هنگام گشت زنی در روستای کفرقاسم، جلب کرد و سبب شد که او را متوقف کنند. آن ها در بازرسی خودرو، متوجه وجود سلاحی کمری در خودرو شدند که واژه هایی به زبان عربی بر روی آن حک شده است. بر پایه این گزارش، بر روی این سلاح کمری این جمله حک شده بود "هدیه صدام حسین، رئیس جمهور عراق، به کسی که از وطنش دفاع کرد".

روزنامه "القدس العربی" با درج این خبر نوشت: پلیس رژیم صهیونیستی این سلاح کمری را مصادره و اعلام کرده که به نظر می رسد که این سلاح، به کسی هدیه داده شده است که به رژیم سابق عراق خدمت کرده است. تفنگداران اشغالگر سپس چهار سرنشین خودرویی که متوقف کرده بود را بازداشت و پس از بازجویی، سه تن از آنان را آزاد کردند.

نمونه اي از هفت‌تيرهاي اهدايي ديكتاتور معدوم عراق هنوز مشخص نیست که این سلاح کمری به چه کسی اهدا شده و چگونه وارد اراضی اشغالی شده است.

منبع:افکار

25 بهمن 1392