h عکس برداری در ترسناک ترین حالت+تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

عکس برداری در ترسناک ترین حالت+تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,عکس برداری در ترسناک ترین حالت+تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,عکس برداری در ترسناک ترین حالت+تصاویر

عکس برداری در ترسناک ترین حالت+تصاویر

عکس برداری در ترسناک ترین حالت+تصاویر
به گزارش ظهور12 به نقل از باشگاه خبرنگاران قبل از گرفتن عکس همیشه سعی داریم بهترین شکل را داشته باشید تا عکسی که قراراست عمری خاطره های ما را به دوش بکشد بهترین حالت ممکن باشد. ژست عکس نیز یکی از نکاتی است که بسیاری روی آن حساسیت ویژه ای دارند. "کریل اورشیکن" یک عکاس جوان اهل روسیه است ولی راهی بسیار خاص و ترسناک را برای حرفه خود انتخاب کرده است زیرا عکس هایی که او می اندازد همگی در خطرناک ترین نقاط و با ترسناک ترین ژست ها همراه است.
او سبک عکاسی خود را با یک ورزش به نام آویزان شدن درآمیخته است تا یک متد جدید را در عکسبرداری ابداع کرده باشد. او برای عکاسی معمولا از نقاط خطرناکی مانند پشت بام ساختمان های بلند آویزان می شود و سپس عکس از او گرفته می شود. این جوان در مورد کار خود می گوید :" همه با دیدن تصاویر ابتدا آن ها را کار رایانه و فتوشاپ می دانند اما تمام تصاویر واقعا گرفته شده است برای برخی از آن ها حتی مجبور به اجاره بالگرد شده ایم." این ورزش عجیب از سال 2012 میان جوانان روس طرفدار پیدا کرده است و چند کشته هم حاصل آن تا به امروز بوده است.
24 بهمن 1392