h احمدی نژاد نترس ترین رئیس جمهور! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

احمدی نژاد نترس ترین رئیس جمهور!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,احمدی نژاد نترس ترین رئیس جمهور!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,احمدی نژاد نترس ترین رئیس جمهور!

احمدی نژاد نترس ترین رئیس جمهور!

به گزارش مشرق،، بهجت قاسمی همسر شهید شهریاری از شهدای هسته‌ای کشورمان در مراسم پنجاهمین سالگرد تأسیس انجمن اسلامی دانشگاه امیر کبیر که عصر امروز در محل آمفی‌تئاتر این دانشگاه برگزار شد، با اشاره به اینکه باید در اخلاق و رفتار ما و همچنین سلوک سیاسی ما اخلاق حاکم باشد، گفت: بداخلاقی‌ها تنها به بر هم زدن وحدت در جامعه کمک می‌کند و غرب هم به دنبال همین مسئله است، از این رو باید بداخلاقی را کنار گذاشت.

وی با اشاره به مباحثات موجود در فضای سیاسی جامعه به خصوص توافقنامه ژنو، گفت: بالاخره در این مسائل به مردم فشار آمده است. عده‌ای آمده‌اند و به دنبال این هستند که به باز کردن فضا از فشار کم بکنند.

همسر شهید شهریاری ادامه داد: مقام معظم رهبری در این باره گفته‌اند که این مذاکرات هم امتحان است شاید بتوانیم از فشارهایی که بر مردم وارد می‌شود کم کنیم.

قاسمی گفت: بالاخره مذاکره هم شوخی نیست. در یک طرف ۶ کشور قدرتمند در دنیا هستند و در گوشه‌ دیگر نیز ایران تک و تنها قرار دارد. مگر می‌شود که در جریان مذاکره ما حرفی را بیان کنیم و آنها قبول بکنند حتی در یک خانه هم برادر بزرگتر به خواهر کوچکتر زور می‌گوید و ممکن است خواهر کوچکتر مجبور شود برخی از حرف‌ها را قبول بکند.

وی با اشاره به اینکه ایران ۳ دوره هسته‌ای مختلف را تجربه کرده است، گفت: قراردادی که ایران در زمان آقای خاتمی امضا کرد با قراردادی که هم اکنون امضا شده است بسیار متفاوت است. آن قرارداد در اوج ناتوانی امضا شد اما امروز ایران توانمند است.

همسر شهید شهریاری ادامه داد: در طول ۷-۸ سال اخیر نیز انصافا کار بزرگی انجام شد و به اتکاء همین کار ۷ یا ۸ ساله است که ما می‌توانیم با ۱۹ هزار سانتریفیوژ نصب شده بر سر میز مذاکره برویم. قاسمی گفت: نباید از انصاف دور شد که در دوره گذشته نیز کارهای فراوانی انجام شده است. نترس‌ترین رئیس‌جمهور ما رئیس‌جمهور قبلی بود اما مشکلی که در این باره وجود داشت مشکل اخلاق بود. وی افزود: چرا باید برخی از مقامات دولت دستاوردهای دوره گذشته را نفی بکنند. ما باید به اخلاق توجه بیشتری نشان دهیم.

همسر شهید شهریاری در ادامه با اشاره به اینکه مذاکرات فعلی نیز یک تجربه است، گفت: باید از فضای تخریبی و تخریب یکدیگر دوری کنیم چرا که تنها دشمن از تخریب‌های موجود سود خواهد برد.

بنابراین گزارش، بهجت قاسمی در ابتدای سخنان خود به بیان برخی از خاطرات خود از دوران زندگی مشترک با شهید شهریاری پرداخت.

22 بهمن 1392