h عصبانیت شدید قلعه نویی از آرش برهانی و سیاوش اکبرپور - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

عصبانیت شدید قلعه نویی از آرش برهانی و سیاوش اکبرپور,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,عصبانیت شدید قلعه نویی از آرش برهانی و سیاوش اکبرپور,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,عصبانیت شدید قلعه نویی از آرش برهانی و سیاوش اکبرپور

عصبانیت شدید قلعه نویی از آرش برهانی و سیاوش اکبرپور

در حاشیه نیمه اول دیدار دو تیم استقلال و سایپا زمانی که دروازه‌بان سایپا مصدوم شده بود و برای مداوا به پشت دروازه رفته بود، شهبازی ناظر بازی به پزشک و کادر فنی تیم سایپا ایراد گرفت که نباید پشت دروازه سایپا حضور داشته باشند. همین موضوع باعث شد کادر فنی و تیم پزشکی محل را ترک کنند.

* زمانی که چندبار بازیکنان سایپا خودشان را بدون دلیل روی زمین می‌زدند تماشاگران شعار می‌دادند "سایپای ضد فوتبال."

*دقیقه 37 بازی روزبه شاه‌علی دوست توپ را با دست زد، اما داور اعلام اوت کرد و هند نگرفت. قلعه‌نویی به شدت به خاطر تصمیم داور اعتراض کرد و همین اعتراض باعث شد داور به سمت قلعه‌نویی برود و به او تذکر بدهد. داور به قلعه‌نویی متذکر شد در صورتی که این اعتراض ادامه داشته باشد او باید ادامه بازی را از سکوی تماشاگران نظارت کند.

* دقیقه 42 بازی سیاوش اکبرپور به نحوه قضاوت داور اعتراض کرد و به همین دلیل قلعه‌نویی سر اکبرپور فریاد زد تا جایی که به میرشاد ماجدی اعلام کرد که برای تعویض سیاوش اکبرپور برگه بیاورد. میرشاد برگه تعویض را پیش قلعه‌نویی آورد، اما قلعه‌نویی از تصمیم خود منصرف شد.

* دقیقه 43 قلعه‌نویی به شدت سر برهانی فریاد می‌زد. عصبانیت قلعه نویی به حدی بود که نزدیک بود وارد زمین شود.

20 بهمن 1392