h درگیری 4 بازیکن استقلال در رختکن پس از بازی با مس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

درگیری 4 بازیکن استقلال در رختکن پس از بازی با مس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,درگیری 4 بازیکن استقلال در رختکن پس از بازی با مس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,درگیری 4 بازیکن استقلال در رختکن پس از بازی با مس

درگیری 4 بازیکن استقلال در رختکن پس از بازی با مس

به گزارش ظهور12 به نقل از خبر ورزشی ، بعد از دیدار مس خبر رسید در رختکن استقلال پژمان نوری و امیرحسین صادقی با هم درگیری لفظی پیدا کرده‌اند و اگر نیکبخت و چند بازیکن دیگر نبودند، حتی کارشان به کتک‌کاری هم می‌کشید. ولی حالا اخبار تازه‌تری هم به دستمان رسیده که نشان می‌دهد اوضاع داخلی استقلال زیاد خوب نیست و اگر قلعه‌نویی می‌خواهد تیمش را به سمت قهرمانی هل بدهد، باید جلوی یکسری اتفاقات را بگیرد.

سرمربی استقلال بهتر از هر کس می‌داند تیمش برای رسیدن به این هدف نیاز به آرامش دارد ولی شاید بازیکنان به دلیل فشارهایی که رویشان هست، در عصبانیت چنین موضوعی را درک نکنند.

خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که 4 بازیکن دیگر استقلال هم پس از بازی مس به دلیل فشارهای موجود، با هم اختلاف لفظی شدیدی پیدا کرده‌اند.

دو بازیکن در بخش تهاجمی استقلال و دو بازیکن هم در بخش تدافعی به دلایلی نامشخص با هم اختلاف پیدا کرده و در چند روز گذشته از خجالت هم درآمده‌اند.

به نظر می‌رسد ادامه این درگیری‌ها به تیم پرطرفدار استقلال ضربه می‌زند. امیر قلعه‌نویی که در گذشته نشان داده می‌تواند جلوی حاشیه‌ها را بگیرد، این بار هم باید حساسیت بیشتری روی چنین مسائلی به خرج دهد.

19 بهمن 1392