h دستگیری کارمندان جعلی وزارتخانه توسط پلیس فتا - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دستگیری کارمندان جعلی وزارتخانه توسط پلیس فتا,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دستگیری کارمندان جعلی وزارتخانه توسط پلیس فتا,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دستگیری کارمندان جعلی وزارتخانه توسط پلیس فتا

دستگیری کارمندان جعلی وزارتخانه توسط پلیس فتا

سردار کریم کشوری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، از دستگیری افراد کلاهبرداری خبر داد که با ایجاد وب‌سایت و معرفی خود به‌ عنوان کارمندان وزارتخانه به بهانه پرداخت وام، مبالغ هنگفتی را از شهروندان کلاهبرداری می‌کردند.

کشوری ادامه داد: شخصی با در دست داشتن شکایتی به پلیس فتا کرمانشاه مراجعه کرد و گفت: با دیدن آگهی اینترنتی به‌ عنوان پرداخت وام اشتغال‌زایی و زودبازده با این فرد تماس گرفتم.

به گفته وی، این فرد مدعی شده برای توسعه کارخانه خود تصمیم به تماس با درج ‌کننده آگهی گرفته و پس از درخواست مدارک کارخانه، مبلغ 243 میلیون و 500 هزار ریال به بهانه‌های مختلف از قبیل تشکیل پرونده به حساب دو نفر ساکن تهران واریز کرده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: دو نفر که خود را از مسئولان بلندپایه حراست یکی از وزارتخانه‌ها معرفی و حتی در یک مرحله به‌دلیل بازدید از کارخانه شاکی مراجعه و مبالغ بیشتری را از شاکی طلب کردند.

کشوری تصریح کرد: کارشناسان پلیس فتا با توجه به حساسیت موضوع و جلوگیری از گرفتار شدن فرد دیگری در دام کلاهبرداران، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به دستگیری متهمان، خاطرنشان کرد: استعلامات از وزارتخانه مربوطه نشانگر جعلی بودن هویت متهمان بود، لذا با کار علمی کارشناسان استعلامات مختلف انجام گرفت.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در پایان تاکید کرد: متهمان شناسایی و دستگیر شدند و به بزه ارتکابی خود اقرار کردند.

19 بهمن 1392