h حامد زمانی،ترانه «احمدی روشن»خواند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حامد زمانی،ترانه «احمدی روشن»خواند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حامد زمانی،ترانه «احمدی روشن»خواند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حامد زمانی،ترانه «احمدی روشن»خواند

حامد زمانی،ترانه «احمدی روشن»خواند

به گزارش ظهور12 به نقل از فرهنگ نیوز، در مراسم رونمایی از بازی «راز روشن»، جدیدترین اثر موسیقایی حامد زمانی در رثای « شهید مصطفی احمدی روشن »، خواننده جوان و انقلابی برای اولین بار اجرا خواهد شد.

حامد زمانی پیش از این ترانه هایی از جمله «مرگ بر آمریکا»، «گزینه های روی میز» و «پایداری» را در وصف آرمان های انقلاب اسلامی اجرا نموده بود.

در این مراسم که روز شنبه 19 بهمن 1392 از ساعت 16 تا 18:30 در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد، خانواده شهید مصطفی احمدی روشن و جمعی از مسئولان و اصحاب رسانه نیز حضور خواهند یافت.

قابل ذکر است بازی رایانه‌ای « راز روشن » که با موضوع بررسی شهادت شهید مصطفی احمدی روشن و عومل داخلی و خارجی ترور دانشمندان هسته‌ای، با همت استودیو اگلو و سازمان فضای مجازی سراج تولید شده است، در این مراسم رونمایی خواهد شد.

عموم علاقه مندان جهت حضور در این برنامه می توانند در ساعت مذکور در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی به نشانی تهران، بزرگراه شهید چمران، خیابان یمن، بلوار رشیدالدین فضل الله، میدان شهید شهریاری، دانشگاه شهید بهشتی حضور به هم رسانند.

18 بهمن 1392