h ایران به مصاف آفریقای جنوبی می رود؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ایران به مصاف آفریقای جنوبی می رود؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ایران به مصاف آفریقای جنوبی می رود؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ایران به مصاف آفریقای جنوبی می رود؟

ایران به مصاف آفریقای جنوبی می رود؟

به گزارش ظهور12، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان بعد از دیدار با رئیس فدراسیون فوتبال و صحبت‌های ابتدایی در مورد احتمال تمدید قراردادش، بار دیگر برنامه‌های پیش روی تیم ملی را تشریح کرده است.

طبق برنامه مورد نظر کی‌روش بعد از 2 دیدار مقابل کویت و گینه، در صورت قطعی شدن اردوی آفریقای جنوبی تیم ایران 4 دیدار را در این کشور برگزار خواهد کرد. هنوز 4 حریف تیم ملی کشورمان در این سفر مشخص نشده‌اند اما تیم‌های آفریقای جنوبی، ساحل عاج و کنگو از جمله گزینه‌های احتمالی خواهند بود.

بعد از این اردو و بازگشت به ایران، اردوی اروپایی تیم ملی در اتریش پیش رو خواهد بود که برای دیدار دوستانه در این اردو با 2 تیم بلاروس و مونته نگرو توافق شده است.

اما قرار است دیدار خداحافظی تیم ایران پیش از سفر به اردوی نهایی در برزیل روز یازدهم اردیبهشت 93 (31 می 2104) در ورزشگاه آزادی برگزار شود. آفریقای جنوبی و آنگولا گزینه‌های کی‌روش برای این دیدار هستند که در صورت قطعی شدن اردوی آفریقای جنوبی، حریف ایران در دیدار خداحافظی به طور قطع آنگولا خواهد بود.

تیم ملی ایران در اردوی نهایی برزیل هم قرار است تا 18 خرداد سال 93 (8 ژوئن) به مصاف ترینیدادوتوباگو برود. در عین حال مذاکراتی با فدراسیون فوتبال جامائیکا در جریان است. این تیم هم به عنوان گزینه ذخیره ترینیدادوتوباگو در صورت لغو احتمالی بازی به حساب می‌آید و شاید تیم ایران بازی دیگری هم با این تیم انجام دهد. منبع: تسنیم

18 بهمن 1392