h علی پروین : اگر شرایط به همین صورت باشد ادامه نمی‌دهم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

علی پروین : اگر شرایط به همین صورت باشد ادامه نمی‌دهم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,علی پروین : اگر شرایط به همین صورت باشد ادامه نمی‌دهم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,علی پروین : اگر شرایط به همین صورت باشد ادامه نمی‌دهم

علی پروین : اگر شرایط به همین صورت باشد ادامه نمی‌دهم

علی پروین در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس با بیان این مطلب در واکنش به مصاحبه روز گذشته علی دایی و انتقاداتی که از او مطرح کرده بود، گفت: آقای دایی ناراحت بود و به همین خاطر چنین مصاحبه‌ای انجام داد. آقای دایی و بازیکنان حق دارند ناراحت باشند. من 2،3 روز است که می‌خواستم در تمرینات شرکت کنم اما مشکلاتی وجود داشت و فرصت نشد. خوشبختانه امروز توانستم در محل تمرین حضور یافته و با مربیان و بازیکنان گفت‌وگو کنم.

وی در ادامه افزود: من در نشستی که با مربیان و بازیکنان داشتم قصه پرسپولیس را به آنها گفتم و اینکه قرار بوده پرسپولیس را 4 ساله به ما پیشکسوتان بدهند و وزارت ورزش 2،3 میلیارد کمک کند تا روی پای خود بایستیم اما متاسفانه اینطور نشده است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص اعتصاب بازیکنان گفت: بچه‌ها حق دارند اعتراض کنند، چرا که فصل رو به اتمام است و هنوز حق و حقوق آنها پرداخت نشده است. امروز هم که در تمرینات حضور یافته و مراحل آماده‌سازی را پی گرفتند به خاطر مردم و هواداران بود، نه علی پروین! من به عنوان سرپرست باشگاه تا آخر با بازیکنان و مربیان هستم و از آنها حمایت می‌کنم و هر تصمیمی بگیرند به آن احترام می‌گذارم.

پروین در ادامه خاطرنشان کرد: قرار شد بازیکنان فقط به خاطر هواداران در دیدار مقابل فجر سپاسی به میدان بروند. این دیدار برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و اگر پیروز شویم در راه قهرمانی قرار می‌گیریم. امیدوارم در این مسابقه به نتیجه برسیم و پس از آن برای رفع مشکلات تلاش خواهیم کرد.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد تیم پرسپولیس در دیدار مقابل فجر با مشکلی مواجه نشود و گفت: قطعاً اگر تیم با دست پر از شیراز برگردد مشکلی به وجود نخواهد آمد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس ضمن تاکید بر اینکه هیچ قولی به بازیکنان این تیم نداده است، گفت: من هیچ قولی به بازیکنان پرسپولیس نداده و نمی‌دهم. هفته گذشته قرار بود از سوی وزارت ورزش 2،3 میلیارد به ما بدهند و به همین خاطر وعده کردیم که مشکلات برطرف می‌شود اما اینطور نشد به همین خاطر دیگر هیچ قولی به آقای دایی و بازیکنان نخواهم داد.

پروین همچنین خاطرنشان کرد: اگر شرایط به همین صورت باشد ادامه نمی‌دهم. من با بچه‌ها هستند و هر تصمیمی که آنها بگیرند انجام خواهم داد.

وی با تاکید بر اینکه وزارت ورزش و جوانان و اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس پشت او را خالی نکرده‌اند، گفت: قرار شد باشگاه پرسپولیس را 4 ساله به ما پیشکسوتان بدهند و 3 پیشکسوت و به همراه 4 عضو دیگر هیئت مدیره ترکیب 7 نفره را برای هیئت مدیره باشگاه تشکیل دهند. اگر این کار صورت می‌گرفت ما می‌توانستیم 10 تا 15 میلیارد برای باشگاه پرسپولیس درآمدزایی داشته باشیم که متاسفانه هنوز اینطور نشده است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس همچنین یادآور شد: در گذشته اینطور پول نبود و خیلی راحت‌تر می‌شد باشگاه را اداره کرد اما امروز شرایط تغییر کرده است.

پروین در خصوص عدم حضور افرادی چون هدایتی در باشگاه پرسپولیس گفت: زمانی که وزیر ورزش عنوان می‌کند باشگاه پرسپولیس دولتی است شما بودید برای این باشگاه هزینه می‌کردید؟

وی مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس را بسیار دانست و گفت: بدهی و مطالبات باشگاه به بازیکنان یک قرون و دوزار نیست. اینطور که حسابدار باشگاه می‌گوید فقط 14 میلیارد به کادر فنی و بازیکنان این تیم بدهکار هستیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا بدهی این باشگاه حدود 60 میلیارد تومان است گفت: فکر می‌کنم بدهی ما حدود همین 60 میلیارد تومان باشد.

پروین در پاسخ به پرسش خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه آیا اسناد و مدارک مربوط به پرداخت حق و حقوق بازیکنان و مربیان پرسپولیس در این باشگاه مفقود شده است گفت: رفتی در کار پیچوندن! این حرف‌ها سری است پسر!

18 بهمن 1392