h نوبخت:دولت خسارت شمالی ها را می‌دهد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نوبخت:دولت خسارت شمالی ها را می‌دهد ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نوبخت:دولت خسارت شمالی ها را می‌دهد ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نوبخت:دولت خسارت شمالی ها را می‌دهد

نوبخت:دولت خسارت شمالی ها را می‌دهد

به گزارش ظهور12، محمد باقر نوبخت دقایقی پیش در حاشیه بازدید از مناطق برفگیر غرب مازندران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دولت مصمم است با انعکاس سریع مشکلات مناطق برفگیر مازندران و گیلان در اسرع وقت نسبت به اختصاص اعتبارات و تسهیلات به آسیب‌دیدگان شمال کشور اقدام کند.

وی افزود: عمق خسارات برآورده شده در غرب مازندران و استان گیلان بسیار بالا است و بنده به عنوان فرستاده ویژه رئیس جمهور تمام این خسارات و برآوردها را به هیئت دولت برای تصویب ارسال می‌کنم.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور با تقدیر از صبوری مردم مازندران به واسطه تحمل سختی‌ها و مشقت‌های ناشی از بارش برف در استان گفت: بارش شدید برف هفته جاری در مازندران در 50 سال اخیر بی‌سابقه بوده است.

وی افزود: از صبوری و صحه صدر مردم مازندران و گیلان قدردانی می‌کنم و قول خواهم داد با دستوراتی که رئیس جمهور برای حل مشکلات مناطق برفگیر صادر می‌کند بر شادی‌های مردم در فجر انقلاب افزوده خواهد شد.

به گزارش تسنیم، نوبخت قرار است از طریق زمینی پس از بازدید از مناطق برف‌گیر تنکابن و رامسر وارد استان گیلان شود.

براثر بارش برف سنگین در استان مازندران از روز شنبه هفته جاری، راه‌های اصلی و فرعی شهرستان‌های نور تا رامسر و 140 روستای غرب مازندران مسدود بوده که عملیات بازگشایی محورهای کوهستانی این مراکز توسط نیروهای راهداری و امدادی همچنان ادامه دارد.

به‌گزارش تسنیم همچنین به دستور رئیس جمهور، وزرای نیرو و راه و شهرسازی روز گذشته از مناطق برف گیر استان‌های مازندران و گیلان بازدید کردند.

18 بهمن 1392