h آقای‌روحانی!علامه جوادی‌هم‌بی‌سواد است؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آقای‌روحانی!علامه جوادی‌هم‌بی‌سواد است؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آقای‌روحانی!علامه جوادی‌هم‌بی‌سواد است؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آقای‌روحانی!علامه جوادی‌هم‌بی‌سواد است؟

آقای‌روحانی!علامه جوادی‌هم‌بی‌سواد است؟

به گزارش ظهور12، روزنامه «وطن امروز»، نامه «حسین قدیانی» به رییس جمهور را منتشر کرد:

حضور محترم جناب آقای روحانی!

با سلام و عرض ادب؛ احتراماً، من برایم این روزها یک سؤال پیش آمده و آن اینکه آیا آیت‌الله جوادی آملی هم که در نقد توافق‌ ژنو فرمودند: «بعد از دست دادن با آمریکایی‌ها باید انگشت دست خود را شمرد»، در ردیف همان «عده معدود بی‌سواد»ی هستند که «از جایی تغذیه می‌شوند» یا خیر؟! سایر مراجع عظام چطور؟ امامان جمعه و جماعات چطور؟! علمای اعلام چطور؟! خود نخبگان و دانشمندان هسته‌ای چطور؟! مع‌الاسف آنقدر توافق ضعیفی بسته‌اید که علاوه بر خوبان روزگار حتی صدای هوشنگ امیراحمدی دلال رابطه با آمریکا هم درآمده است!

آیا زیباتر نیست که در تقابل با اصحاب نقد، پاسخگویی متین را جایگزین فرافکنی کنیم؟!

به راستی چگونه است که شما رئیس‌جمهور خونریز آمریکا را «مؤدب و باهوش» می‌دانید اما با مردم وطن خود، اینگونه سخن می‌رانید؟! و وقتی شما چنین سخن می‌گویید، دیگر چه انتظاری از مشاوران ارشد حضرتعالی است که رای نیمی از مردم را رای به بی‌قانونی نخوانند؟!

آقای روحانی!

این رفتار و گفتار، قطعا زیبنده دولتی که قرار بود مدد از خرد و خردورزان بگیرد نیست. ان‌شاءالله با تغییر نگاه به مردم و اصحاب نقد، شاهد تدبیر واقعی- و نه شعاری!- در دولت کنونی باشیم و از یاد نبریم که دولت‌ها به عبارتی همه موقتند و آنچه باقی و ماناست، ملت عزیز و سرافراز ایران است.

والسلام

16 بهمن 1392