h میزان بدهی پرسپولیس چند میلیارد است؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

میزان بدهی پرسپولیس چند میلیارد است؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,میزان بدهی پرسپولیس چند میلیارد است؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,میزان بدهی پرسپولیس چند میلیارد است؟

میزان بدهی پرسپولیس چند میلیارد است؟

به گزارش ظهور12، یکی از دغدغه‌های علی پروین در زمان حضورش در پرسپولیس بدهی‌های این باشگاه بود، وی از روز اولی که در باشگاه نشست طلبکاران درب اتاق او را به صدا در آوردند و خواستار طلب‌های خود شدند.

از همین رو وزارت ورزش و جوانان نیز به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که هرچه سریع‌تر بدهی‌های باشگاه به صورت مکتوب مشخص شود به همین دلیل پروین به مسئولان مالی باشگاه دستور داد تا بدهی‌های باشگاه را به صورت کامل در اختیارش قرار دهند و آنها را اعلام کنند.

بنا به در خواست سرپرست باشگاه پرسپولیس و پس از بررسی‌های انجام شده بالاخره مسئولان مالی باشگاه پرسپولیس بدهی‌های قرمزپوشان را به صورت کامل در اختیار وی قرار دادند.

طبق گزارش نهایی ارایه شده بدهی پرسپولیسی‌ها 55 تا 60 میلیارد تومان است. این گزارش به علی پروین داده شده و قرار است برای اطلاع وزیر به وزارت ورزش و معاونان وی ارسال شود.

این در شرایطی است که پرسپولیسی‌ها در حال حاضر به شدت مشکل مالی دارند و حتی حقوق عقب افتاده کارمندان خود را نیز پرداخت نکرده‌اند. منبع: فارس

15 بهمن 1392