h دعوای اوباما با زنش+تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دعوای اوباما با زنش+تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دعوای اوباما با زنش+تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دعوای اوباما با زنش+تصاویر

دعوای اوباما با زنش+تصاویر

دعوای اوباما با زنش+تصاویر
به گزارش ظهور12، روزنامه دیلی میل نوشت: هر چند که کاخ سفید از اظهار نظر در این خصوص خودداری می‌کند اما سردی روابط باراک اوباما، رئیس‌جمهوری آمریکا و همسرش میشله اوباما را می‌توان در واکنش‌های اخیر این دو به وضوح دید.
زندگی خصوصی آقا و خانم اوباما+عکس
اوباما و همسرش در تاریخ 31 اکتبر 2013 در کاخ سفید به چند کودک شکلات دادند. میشله در حالی این کار را انجام داد که این اقدام بر خلاف "کمپین غذای سالم" خود او بود. اما اوباما به شوخی درخصوص نارضایتی میشله از این عمل گفت: من به او گفتم که اگر این کار را نکنیم، کاخ سفید ناراحت خواهد شد!
زندگی خصوصی آقا و خانم اوباما+عکس
هنگامی که در تاریخ 10 دسامبر 2013، اوباما در مراسم یادبود نلسون ماندلا در کنار هله تورنینگ اشمیت، نخست‌وزیر دانمارک و همتای انگلیسی‌اش دیوید کامرون نشسته و با شادی از هم یک عکس گرفتند، میشله که در سمت چپ اوباما نشسته بود از فرط عصبانیت به طرفی دیگر نگاه می‌کرد.
زندگی خصوصی آقا و خانم اوباما+عکس
طبق گزارش مجله نشنال انکوایر با عنوان "طلاق عجیب اوباما" روابط این زن و شوهر از تابستان گذشته شکرآب است. در تاریخ 18 دسامبر، در حالی که اوباما درحال سخنرانی برای تعدادی از خانواده‌ها در دفتر کارش بود، میشله به گونه‌ای نشسته بود که نشان می‌داد علاقه‌ای به شنیدن سخنان او ندارد. از ژست میشله می‌توان این جمله را برداشت کرد: "خفه‌شو عزیزم!" در تاریخ 16 ژانویه 2014 اوباما پس از سخنرانی در یک دانشگاه سعی کرد میشله را روی صحنه ببوسد اما او روی خود را برگرداند. پس از این موضوع، باراک به خانه‌اش در هاوایی بازگشت در حالی که میشله کنار دخترهایش در واشنگتن ماند.
زندگی خصوصی آقا و خانم اوباما+عکس
در تاریخ 27 ژانویه 2014، در حالی که اوباما به تنهایی در حال آماده کردن سخنرانی سالانه‌اش در دفتر کارش بود، میشله با لباسی جدید و بسیار سرزنده و شاد در جشن پنجاهمین سالگرد تولد خود شرکت کرده و کمتر در کنار همسرش بود. طبق گزارشات، میشله تنها تا پایان دوره ریاست جمهوری باراک اوباما با او خواهد ماند. مجله انکوایر پیش از این نیز گزارشاتی همچون رابطه بیل کلینتون، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا با مونیکا لوینسکی منتشر کرده بود و به این ترتیب می‌توان به آن اعتماد کرد.
منبع: ایسنا
14 بهمن 1392