h افشاگری بی سابقه شهرام شب‌پره علیه سیاوش قمیشی+فیلم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

افشاگری بی سابقه شهرام شب‌پره علیه سیاوش قمیشی+فیلم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,افشاگری بی سابقه شهرام شب‌پره علیه سیاوش قمیشی+فیلم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,افشاگری بی سابقه شهرام شب‌پره علیه سیاوش قمیشی+فیلم

افشاگری بی سابقه شهرام شب‌پره علیه سیاوش قمیشی+فیلم

افشاگری بی سابقه شهرام شب‌پره علیه سیاوش قمیشی+فیلم

به گزارش ظهور12 ، چند هفته‌ای است که شبکه‌ی فارسی‌ وان با الگو برداری از تاک‌شوهای معروف امریکایی‌، شوی شبانه‌ای به روی آنتن می‌فرستد که توانسته چهره‌های سرشناسی را هم مهمان این برنامه کند؛ از حمید استیلی مربی ایرانی فوتبال گرفته [اینجا بخوانید] تا نوید نگهبان بازیگر ایرانی سریال هوملند.

برنامه هفته‌ی گذشته این شبکه که با حضور شهرام شب‌پره خواننده 65 ساله موسیقی پاپ به عنوان مهمان روی آنتن رفت که با اظهارات صریح و جنجالی آقای شب پره درباره‌ی سیاوش قمیشی و موسیقی رپ، فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی همراه شد.

آقای شب‌پره در این برنامه از کارنامه‌ی پنجاه ساله‌ی خود گفت و به این که خواننده‌ی ترانه‌های شش و هشت است، افتخار کرد و پس از آن در بخشی از صحبت‌های خود به سیاوش قمیشی به شدت تاخت.

این خواننده خارج از کشور گفت که آقای قمیشی کلاه‌بردار است و برای شعور و احساسات مردم ارزش قائل نیست و تنها به دنبال راهی است که درآمد بیشتری از قراردادهایش به جیب بزند. وی ابراز داشت که آقای قمیشی در کنسرت‌هایش زنده نمی‌خواند و روی تمام آهنگ‌ها لب می‌زند و به‌ جای استفاده از موسیقی زنده، به گارسون‌ و آدم‌های متفرقه پول کمی می‌دهد تا روی صحنه‌ ادای ساز زدن را در بیاورند! آقای شب‌‌پره هم‌چنین سیاوش قمیشی را انسان مادی و بی‌محبتی خواند که خیرش حتی به پسر خودش هم نمی‌رسد.

شهرام شب پره پس از بیان این سخنان که با تعجب مجری برنامه همراه بود از کسانی که به کنسرت سیاوش قمیشی می روند خواست تا امتحان کنند و ببینند که او زنده اجرا می کند و یا اینکه در کنسرت فقط لب می زند.

آقای شب‌پره در صحبت‌های خود اشاره کرد که می‌داند این حرف‌هایش واکنش‌های تندی را از سوی هواداران قمیشی به همراه دارد اما تاکید کرد که پای حرفش می‌ایستد.

...

دانلود کلیپ

سایت کافه سینما نیز ضمن انتشار این خبر نوشت که در ادامه‌ی برنامه آقای شب‌پره به ماجرای توهین‌ها و فحاشی طرفداران رپ فارسی به خودش پرداخته و توضیح داده که با هیچ خواننده و رپری در ایران مشکل ندارد و مشوق همه‌ی آنهاست اما به طور کلی موافق سبک رپ نیست و این موسیقی را حتی با وجود فعالیت برادرش شهبال شب‌پره در زمینه‌ی رپ، مغایر با فرهنگ کلی مردم ایران می داند. وی تاکید کرد که رپ هرگز نمی‌تواند از سطح محدودی فراتر برود و در دل اکثریت جامعه‌ی ایرانی نفوذ کند.

کافه سینما همچنین خبر داده که صحبت‌های شهرام‌ شب‌پره واکنش‌های متفاوتی را از سوی کاربران ایرانی در شبکه‌های مجازی و وب‌سایت‌های مختلف به همراه داشته و سیاوش قمیشی هم هنوز شخصا نسبت به این صحبت‌ها واکنشی نشان نداده‌است.

14 بهمن 1392