h آیا سبد کالا به شما تعلق میگیرد؟ - yaranehkala.ir - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آیا سبد کالا به شما تعلق میگیرد؟ - yaranehkala.ir,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آیا سبد کالا به شما تعلق میگیرد؟ - yaranehkala.ir,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آیا سبد کالا به شما تعلق میگیرد؟ - yaranehkala.ir

آیا سبد کالا به شما تعلق میگیرد؟ - yaranehkala.ir

آیا سبد کالا به شما تعلق میگیرد؟ - yaranehkala.ir

ظهور12 : آیا شما هم میتوانید سبد کالا دریافت کنید ؟ برای اطلاع از اینکه ایا این هدیه دولت حسن روحانی شامل حال شما میشود یا نه در ادامه خبر میتوانید روش های فهمیدن این مهم را دریافت کنید .

مدیر اجرایی سبد کالایی از مردم درخواست کرد تا وقت خود را در صف‌های طولانی دریافت سبد کالا تلف نکنند و گفت: اگر مردم اعتراضاتی در این زمینه داشتند، می توانند به شماره تلفن ۱۲۴ مرتبط با سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور اطلاع دهند، ضمن اینکه می توانند از طریق سایت سبد کالا ( yaranehkala.ir )، از نزدیک ترین فروشگاه عرضه کننده کالا به محل زندگی خود اطلاع حاصل کنند.

دبیر اجرایی طرح سبد کالا تصریح کرد: ثبت‌نامی در سامانه نداریم بلکه تنها از طریق سایت و یا شماره تلفن 5000499 مشمولیت افراد اعلام می‌شود.

همچنین درپی بروز مشکل در سامانه پیامکی 5000499 و سامانه اینترنتی اطلاع از سبد کالا از شب گذشته، وزارت صنعت اطلاعیه شماره دو را منتشر و اعلام کرد: به اطلاع آن دسته از عزیزان که خود را جزء فهرست سرپرستان خانوارهای اعلام شده در طرح سبد کالا می دانند می رساند که با شماره گیری # 799* و ثبت کد ملی خود نیز می‌توانند از تخصیص سهمیه سبد کالا مطلع شوند.

14 بهمن 1392