h جزئیات اعزام به عتبات اعلام شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

جزئیات اعزام به عتبات اعلام شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,جزئیات اعزام به عتبات اعلام شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,جزئیات اعزام به عتبات اعلام شد

جزئیات اعزام به عتبات اعلام شد

به گزارش جهان، محسن نظافتی در گفتوگو با ایرنا افزود: مرحله جدید اعزام های عتبات که اعزام های نوروزی را نیز در بر می گیرد از ۲۱ اسفند ماه آغاز می شود و تا پایان خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

این مقام مسئول در سازمان حج و زیارت گفت: نام نویسی در پیش ثبت نام این مرحله از ۱۲ بهمن ماه آغاز شده و تا ۲۲ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

به گفته نظافتی، متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت www.atabat.haj.ir برای نام نویسی در پیش ثبت نام این مرحله اقدام کنند.

مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت تاکید کرد: هیچ محدودیتی در نام نویسی افراد در پیش ثبت نام اعزام های نوروزی عتبات وجود ندارد و تاخر یا تقدم در نام نویسی نیز تاثیری در قرعه کشی نخواهد داشت.

نظافتی افزود: در صورتی که تعداد متقاضیان از ظرفیت اعزامی سازمان حج و زیارت بیشتر باشد، افراد بر اساس اولویت هایی که در قرعه کشی مشخص می شود، می توانند برای نام نویسی در کاروان ها اقدام کنند.

به گفته این مقام مسئول در سازمان حج و زیارت ظرفیت اعزام زائران ایرانی در ایام تعطیلات نوروز حدود ۴۰ درصد افزایش خواهد داشت و نتیجه قرعه کشی نیز ۲۴ بهمن ماه اعلام می شود.

13 بهمن 1392