h چک پول‌های ۱۰۰ هزارتومانی آماده توزیع شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

چک پول‌های ۱۰۰ هزارتومانی آماده توزیع شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,چک پول‌های ۱۰۰ هزارتومانی آماده توزیع شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,چک پول‌های ۱۰۰ هزارتومانی آماده توزیع شد

چک پول‌های ۱۰۰ هزارتومانی آماده توزیع شد

به گزارش ظهور12 به نقل از وطن امروز، اکبر کمیجانی در حاشیه آیین ادای احترام جمعی از مدیران و کارکنان بانک مرکزی به امام راحل، افزود: این چک‌پول‌ها آماده توزیع در بازار است و درصورت نیاز تا پایان سال توزیع می‌شود.

وی اظهار داشت: نرخ سود بانکی جدید طبق توصیه شورای پول و اعتبار براساس تصمیمات اتخاذ شده در بودجه سال ۹۳ تعیین خواهد شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر نیز مطالعات اقتصادی درباره نرخ سود بانکی، سیاست‌های پولی و سایر مسائل اقتصادی در دست انجام است، تاکید کرد: برحسب سنوات قبلی به طور معمول تیم کارشناسی بانک مرکزی پیشنهادات خود را اواخر سال مطرح خواهد کرد.

کمیجانی تصریح کرد: به محض تصویب بودجه سال ۹۳ و اعلام ارقام، اعداد و همچنین الزامات بودجه و با توجه به تعهدات تعریف شده برای بانک مرکزی و سایر مسائل مانند تحولاتی که در حوزه اقتصادی در روابط خارجی در حال شکل‌گیری است، درباره نرخ سود بانکی و سایر سیاست‌های پولی تصمیم‌گیری خواهد شد.

وی با بیان اینکه در روزهایی به سر می‌بریم که موفقیت‌های شایانی در فرآیند مذاکرات هسته‌ای به دست آمده است، افزود: به طور حتم تا پایان سال نگاه مجدد و عمیق‌تری به اوضاع و تحولات اقتصادی خواهیم داشت.

قائم‌مقام بانک مرکزی در ادامه خاطرنشان کرد: مدیریت جدید بانک مرکزی اولین مطالعات کارشناسی خود درباره تغییر نرخ سود بانکی را در آبان ماه در شورای پول و اعتبار مطرح کرد.

13 بهمن 1392