h آیت الله نوری همدانی:دولت پاسخ اوباما را بدهد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آیت الله نوری همدانی:دولت پاسخ اوباما را بدهد ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آیت الله نوری همدانی:دولت پاسخ اوباما را بدهد ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آیت الله نوری همدانی:دولت پاسخ اوباما را بدهد

آیت الله نوری همدانی:دولت پاسخ اوباما را بدهد

به گزارش ظهور12،‌ آیت‌الله حسین نوری همدانی پیش از ظهر امروز در دیدار با معاون اول رئیس جمهور در سخنانی به اتحاد حاکم شده پس از انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و افزود: خوشبختانه امروز بین دولت و مجلس در سطح بسیار خوبی وحدت برقرار شده است.

وی اظهار کرد: ایجاد چنین وحدتی این نکته جای تقدیر دارد و دولت و ملت و حوزه علمیه قم نیز با یکدیگر وحدت دارند و تمام کسانی که در راه خدمت کردن به نظام تلاش می‌کنند با یکدیگر تعامل خوبی دارند.

آیت‌الله نوری همدانی با تقدیر از مواضع رئیس جمهور در خصوص مبارزه با فقر خاطرنشان کرد: شکل گیری چنین وحدتی در کشور موجب پیشرفت می‌شود.

*تقدیر از مواضع رئیس جمهور

استاد حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: سلام ما را به آقای رئیس جمهور ابلاغ کنید؛ بیانات ایشان در اجلاس داووس بسیار خوب بود چرا که رئیس جمهور ریشه بحران‌ها و مشکلات منطقه را به خوبی تبیین کردند.

*پاسخ آمریکایی‌ها داده شود

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سخنان اخیر جان کری و اوباما درباره ایران و توافق نامه ژنو و ضمن ابراز تاسف از بیان چنین سخنانی تاکید کرد: بیان این سخنان موجب تاسف است؛ اوباما گفته است ایران به دلیل فشارها حاضر شده بر سر میز مذاکره بنشیند باید به این سخنان پاسخ گفت.

این مرجع تقلید با اشاره به اینکه تدبیر دولت برای برقراری ارتباط با دیگر کشورها خوب است تاکید کرد: نباید البته شرایط به گونه‌ای باشد که ما تحقیر شده و در برابر این یاوه‌گویی‌ها حرفی نزنیم و باید پاسخ این مسائل داده شود.

منبع: فارس
11 بهمن 1392