h صاحب فتوای جهاد نکاح از خواهرش تقاضای جهاد نکاح کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

صاحب فتوای جهاد نکاح از خواهرش تقاضای جهاد نکاح کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,صاحب فتوای جهاد نکاح از خواهرش تقاضای جهاد نکاح کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,صاحب فتوای جهاد نکاح از خواهرش تقاضای جهاد نکاح کرد

صاحب فتوای جهاد نکاح از خواهرش تقاضای جهاد نکاح کرد

به گزارش ظهور12، ناصر العمر از جمله وهابیونی است که همه را تشویق به جهاد نکاح می کرد، بسیاری از تروریست های وحشی در سوریه به بهانه ی این فتوی ،زنان سوری را اسیر کرده و به آنها تجاوز می کردند.

چندی پیش گروه بسیاری از زنان از شمال آفریقا و چچن برای ادای این فریضه ی تاریخی و شرعی وارد خاک سوریه شدند، این فاجعه به حدی گسترش یافت که وزیر کشور تونس مدعی شد از سه هزار زن مجاهده ی جهاد نکاح ،هزار نفر آنها باردار به وطنشان بازگشتند.

به ادعای رسانه های شیعی عراقی ،شیخ وهابیت ناصر العمر نیز از خواهرش درخواست ادای فریضه ی جهاد نکاح کرده و خواهرش به تقاضای او جواب مثبت داده است.

همچنین در ادامه ی مزخرفاتی که ناصر العمر در شبکه ی وهابی وصال بیان کرده، بسیاری از مسلمانان فتوای جهاد نکاح را به تمسخر گرفتندو این فتوی را از لحاظ شرعی محکوم کردند.

رسانه های شیعی عراقی به شدت به این خبر واکنش نشان داده و از اهل سنت خواستند که بفهمند وهابیت کیست ،چیست و از اسلام چه می خواهد؟

منبع: ادیان نیوز

10 بهمن 1392