h بررسی ضبط ویدئوهای غیراخلاقی در ایران + تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

بررسی ضبط ویدئوهای غیراخلاقی در ایران + تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,بررسی ضبط ویدئوهای غیراخلاقی در ایران + تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,بررسی ضبط ویدئوهای غیراخلاقی در ایران + تصاویر

بررسی ضبط ویدئوهای غیراخلاقی در ایران + تصاویر

بررسی ضبط ویدئوهای غیراخلاقی در ایران + تصاویر

مدتی است که ویدئو موزیک های غیراخلاقی از برخی زیرزمین های ایران در داخل کشور به راحتی و بدون کسب هیچ گونه مجوزی ضبط و منتشر میشود !

به گزارش ظهور12 ، در همین راستا چندی پیش پایگاه هشت دی نیوز نوشت :

چند روز پیش خبری مبنی بر پخش کلیپی با نام “صدامو داری؟” با صدای یکی از خواننده های زیر زمینی تولید شده در استان گیلان به گوش رسید. وقتی کلیپ مورد بررسی قرار گرفت نکات عجیبی دیده شد.

خواننده این کلیپ غیر اخلاقی شخصی به نام آرمین زارعی ملقب به (۲afm) می باشد که با همکاری رپر های زیر زمینی به تولید کلیپهایی در سطح کلیپهای غربی پرداخت که توسط شبکه های ماهواره ای منتشر می شد.

وی از ابتدا با این جمله (ما به اعتماد به نفس نیاز نداریم) کار خود را آغاز کرد حالا نه تنها این خواننده زیر زمینی با اعتماد به نفس کامل در گیلان کلیپ غیر اخلاقی تولید می کند بلکه سرمایه دارِ ثروتمندِ مازراتی سوار رشت یعنی “میلاد خلیل زاده” نیز رسما از این کلیپ پشتیبانی و شخصاً در آن ایفای نقش نموده است.

گفتنی است به دلیل اینکه کلیپ مورد نظر تصاویر ضد اخلاقی فراوانی دارد بخش کمی از آن تصاویر را به نمایش گذاشتیم.

نکته جالب این است که وی بدون هیچگونه نگرانی شخصاً در این کلیپ غیر اخلاقی ایفای نقش نموده و در جای جای فیلم نمادها، آرم، تصاویر و عکسهای هتل بزرگ گیلان را به نمایش می گذارد و در پایان هم نامش رسماً به عنوان اولین اسم تیتراژ پایانی نمایش داده می شود!!!

و حتی آرمی که در سر در هتل نصب شده را در قالب گردنبندی به دختر فیلم هدیه می دهد. یعنی وی در واقع با کلیپی غیر اخلاقی با استفاده از خواننده زیر زمینی اقدام به تبلیغ خود و هتلش نموده است!

باید دید آیا در بین مسئولین جامعه اسلامی ما هنوز همت و اراده ای برای برخورد با قانون شکنان سرمایه دار  هست و یا باید منتظر باشیم که خواننده های زیر زمینی در خیابان منظریه تحت حمایت سرمایه دارانی که هر روز با وسایل لوکسشان برایمان رژه تجمل می روند دوباره برایمان فریاد بزنند: صدامو داری؟!!!

لازم به ذکر است که آرمین زارعی خواننده این کلیپ ملقب به (۲afm) متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۶۵ در تهران در خانواده ای بسیار ثروتمند متولد شد.

البته این پایگاه در خبری که منتشر کرد مدعی شد : سید ولی الله عظمت(فرماندار رشت) در پاسخ به سوال یک خبرنگار مبنی بر اینکه پرونده تخلف مالک هتل کادوس رشت به کجا رسیده است، از صدور احضاریه برای فرد متخلف در تولید کلیپ غیر اخلاقی خبر داد.!

اما در جایی دیگر یار قدیم خواننده ای که در بالا به آن اشاره شد به تازگی ویدئویی منتشر ساخته است به نام " داره میره " !

از غیراخلاقی بودن این کلیپ و درج لوگو کاباره طهران در این ویدئو موزیک که بگذریم نام و نشانی یک محصول صد در صد ایرانی! در جای جای این ویدئو دیده میشود و آنهم برند معروف "Dimo" است که ظاهرا اسپانسر این ویدئوموزیک شده است .

البته محل ضبط این ویدئو با توجه به پرچم برافراشته شده امارات ظاهرا در دوبی است اما از این دست ویدئوها که در داخل و توسط برخی گروه های کارگردانی ضبط میشود زیاد و فقط کافی است برای ساعاتی به برخی شبکه های ماهواره ای که به پوشش این موزیک ویدئو ها میپردازند دقت کنید !

فارغ از این مباحث ، اصل قضیهاین است که مسئولان فرهنگی کشور باید دغدغه این را داشته باشند تا به صورت جدی برای حل این مسائل راهکار ارائه دهند. البته برخورد ضربتی و طرح دادخواست و این مسائل دردی را دوا نمیکند و مشکل بسیار حادتر و ریشه ای تر از آن است که به چشم می آید .

حسن کربلائی از وبلاگ نویسان گیلانی در رابطه با انتشار خبر اول که در بالا به آن اشاره شد نوشت :

وقتی میلیاردر جوان با پول به جنگ ارزشها می رود!

چندی پیش رئیس جمهور کشورمان گفتند: (هنر ارزشی و غیر ارزشی نداریم). البته ما چون هنرمند نیستیم خیلی معنای این نوع تعریف را متوجه نمی شویم. لابد وزیر ارشاد هم همه هنرمندان را دوست دارد چه آنان که دنبال ابتذال هستند و چه کسانی که برای انسان و انسانیت شخصیتی قائل هستند. لابد ابتذال در هنر هم بی معنا می شود و حتما بر اساس این تعریف چیزی به نام اباحه گری در هنر نداریم. جناب آقای روحانی لابد بر اساس تعریف شما همه فیلمسازان و نویسندگان و رقاصان و بازیگران آن طرف آبی و مبتذل هم خیالشان جمع باشد و هنر بما هو هنر ذیقیمت است.

آقای روحانی اگر کسانی در قالب هنر و با پولهای میلیاردی چادر و حجاب و عصمت و پاکی را به سخره گرفتند، بازهم هنرمند هستند؟

آقای روحانی تدبیر جنابعالی در بخش هنرهمین بود؟

آقای رئیس جمهور خبر دارید اخیرا آن طرف آبیها و این طرف آبی های هنرمند یا هنرمندان آن سوی آبی آنقدر امنیت احساس می کنند که در لباس بازیگر و خواننده و با ملات و چاشنی پول و سرمایه چگونه همه آموزه های دینی را در رشت به مذبح بردند؟ شما فرموده بودید باید کرامت و انسانیت و اسلام را با تدبیر و امید در ایران گسترش داد.

آیا می دانید آنان که تا چندی پیش در زیر زمینهای تهران به جنگ فرهنگ دینی ما می رفتند امروزه در رشت و روز روشن و به بهانه برپایی کنسرت، فیلم و آگهی بازرگانی چه اهانتی را به زنان و دختران معصوم این استان کردند؟

تعجب از این آقای نوبخت گیلانی معاون شماست که تا کنون چیزی از این توهینها و فسادها نشنیده و این در حالی است که در این کار به اصطلاح هنری به همسر و مادر و خانمهای اقوام ایشان هم اهانت شده است

آقای روحانی سزاوار نیست در این استان فیلمهایی ساخته شود و در فضای مجازی و بعضی ساختمانها به نمایش درآید که در آن تمامی آنچه طی ۳۴ سال انقلاب از نظر ما و شما، شهداء و جانبازان و مردم ایران زمین ارزشی بوده، در قالب هنر زیر پای هنرمندان غیرارزشی له شود. ما امیدواریم دستور دهید مدیران و مسوولان استان به این فسادها خاتمه دهند. امیدواریم نمایندگان مجلس از گیلان و یا حتی سایر نمایندگان از وزیر ارشاد و سایر سازمانهای مربوطه بپرسند این چه افتضاحی بوده که اخیرا در رشت اتفاق افتاده؟ امیدواریم آنان که بر سر هر مطلب جزئی با یکدیگر کلنجار می روند و بگو مگو می کنند، از خود بپرسند در رشت چه اتفاق نامقدسی افتاده است. امیدواریم مسوولین مربوطه کارشان را به درستی انجام دهند و مطالبات مردم فهیم، ولایتمدار، دیندار و با غیرت را بشنوند و به وظایف سازمانی خود عمل کنند تا هیچ بهانه ای بدست دیگران برای جبران کم کاریها نیفتد.

اگر آقای استاندار و وزارت ارشاد و سازمان گردشگری و هرکس دیگری که پیگیری این مسائل به او مربوط می شود پاسخگو نباشند و یا توان مقابله با اینگونه رفتارها را در خود نمی بینند اعلان کنند تا ما به وظیفه دینی و ارزشی خود عمل کنیم.

امید است مفسدان این برنامه های مبتذل به سزای اعمال زشت خود برسند و قوه قضائیه با مراقبت کامل، راه را برای هرگونه بی قانونی مسدود نماید.

البته این آزمایش خوبی برای جریانات و گروهها و احزاب و فعالان سیاسی و بسیاری مدعیان فرهنگی هم هست تا ببینیم نسبت به اهانت به دین، اسلام، قرآن، حجاب و ارزشهای دینی چه عکس العملی از خود نشان خواهند داد.

8 بهمن 1392