h سناتور آمریکایی رسوایی اخلاقی خود را حلق آویز کرد + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سناتور آمریکایی رسوایی اخلاقی خود را حلق آویز کرد + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سناتور آمریکایی رسوایی اخلاقی خود را حلق آویز کرد + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سناتور آمریکایی رسوایی اخلاقی خود را حلق آویز کرد + عکس

سناتور آمریکایی رسوایی اخلاقی خود را حلق آویز کرد + عکس

سناتور آمریکایی رسوایی اخلاقی خود را حلق آویز کرد + عکس

دستیار ارشد سابق سناتور تنسی که به‌خاطر نگهداری فیلم‌های سیاه از کودکان رسوا شده بود، دست به خودکشی زد.

جسد بی‌جان جس ریان لوسکارن 35 ساله در زیرزمین خانه پدری‌اش در مریلند پیدا شده است.

این سیاستمدار رسوا یک ماه قبل با تلاش وکلایش و به‌خاطر نداشتن سوءسابقه مجوز آزادی مشروط گرفت اما اجازه استفاده از اینترنت و هرگونه وسیله ارتباطی را نداشت و با دستبند ردیاب حتی رفت و آمدش نیز تحت کنترل کامل قرار گرفته بود.

طبق اسناد پلیس، لوسکارن دو سال به‌عنوان دستیار ارشد سناتور جمهوریخواه لامار الکساندر فعالیت می‌کرد اما حزب جمهوریخواه او را کنار گذاشت و فرد دیگری را جایگزین کرد.

پرونده پورنوگرافی این مرد بر هیچ کس آشکار نبود تا این‌که پلیس در پرونده یک فیلمساز کانادایی برای پیدا کردن شواهد به خانه این عضو سابق حزب وارد شد و حافظه خارجی کامپیوتر او را که هنرمندانه پشت پنجره پنهان بود، پیدا کرد. در این حافظه کامپیوتری تصاویر غیر اخلاقی کودکان بسیاری وجود داشت که همین مدرک، دستیار سابق سناتور را به دام انداخت.

به‌ گفته قاضی پرونده در صورت نهایی شدن محاکمه این‌مرد، دست کم 20 سال زندان برای او تعیین می‌شد که وی پیش از رسیدن به جلسه‌نهایی دادگاه خود را حلق ‌آویز کرد و کشت.

7 بهمن 1392