h سوزاندن جسد مردم عراق توسط نیروهای آمریکایی + تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سوزاندن جسد مردم عراق توسط نیروهای آمریکایی + تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سوزاندن جسد مردم عراق توسط نیروهای آمریکایی + تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سوزاندن جسد مردم عراق توسط نیروهای آمریکایی + تصاویر

سوزاندن جسد مردم عراق توسط نیروهای آمریکایی + تصاویر

سوزاندن جسد مردم عراق توسط نیروهای آمریکایی + تصاویر

وب سایت «TMZ» با انتشار مجموعه تصاویری از به آتش کشیده شدن نیروهای عراقی به دست چند سرباز آمریکایی، جنجال تازه برای وزارت دفاع آمریکا بوجود آورده است، این سایت ادعا کرده است که سی و سه عکس دیگر در اختیار دارد که به دلیل مسائل اخلاقی آنها را منتشر نمی کند!

تا پیش از این فیلم ها وتصاویر متعددی از جنایت سربازان آمریکایی منتشر شده بود، جنایت علیه بشریت که حتی به صورت سازماندهی شده توسط نیروهای آمریکایی صورت می گیرد [زندان های مخفی در سرتاسر دنیا و ...] اما چنان که شاهد هستیم همچنان دولت آمریکا خود را مدعی دفاع از حقوق بشر در دنیا می داند و با حمله به سایر کشورها عملا مرتکب جنایت جنگی می شود.

نیروی تفنگداران دریایی آمریکا می‌گوید درصدد آن است تا اصالت تصاویر منتشر شده در یک وبسایت خبری که تفنگداران آمریکایی را در حال به آتش کشیدن اجساد شورشیان مرده عراقی نشان می‌دهد، بررسی کند.

وب‌سایت TMZ هشت تصویر در سایت خود منتشر کرده و گفته است که سی و سه عکس دیگر در دست دارد که به دلیل محتوای ناراحت‌کننده و دلخراش، آنها را منتشر نکرده است. این وب‌سایت گفته است که این عکس‌ها در سال ۲۰۰۴ در فلوجه گرفته شده بودند.

یک سخنگوی پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا گفته است: « اقداماتی که در این تصاویر دیده می‌شود، چیزی نیست که ما از نیروهایمان انتظار داریم، وزارت دفاع آمریکا در حال تحقیق در مورد صحت این تصاویر و شرایط عکس گرفتن و در صورت امکان، شناسایی هویت افراد دخیل در آن است ».

تصاویر منتشر شده مردی را در لباس تفنگداران نیروی دریایی نشان می‌دهد که به نظر در حال ریختن مواد قابل اشتعال روی اجساد شورشیان و سپس آتش زدن آنهاست. یک تصویر هم یک تفنگدار نیروی دریایی را در کنار جمجمه فردی نشان می‌دهد.

7 بهمن 1392