h کلیات طرح هدفمندی یارانه‌ها تصویب شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کلیات طرح هدفمندی یارانه‌ها تصویب شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کلیات طرح هدفمندی یارانه‌ها تصویب شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کلیات طرح هدفمندی یارانه‌ها تصویب شد

کلیات طرح هدفمندی یارانه‌ها تصویب شد

غلامرضا تاج‌گردون امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در گچساران اظهار کرد: جلسه تصویب کلیات هدفمندی یارانه‌ها طی جلسه‌ای فشرده برگزار شد که در نهایت کلیات هدفمندی یارانه‌ها تصویب شد.

وی افزود: به اعتقاد من باید در خصوص هدفمندی یارانه‌ها به دولت کمک کرد زیرا اگر دولت در این خصوص تحت فشار قرار گیرد ممکن است این طرح تصویب نشود و که در صورت عدم تصویب نیز مردم و مملکت متضرر می‌شدند.

نماینده مردم گچساران و باشت اذعان کرد: البته اعتقاد من این است که دولت با احتیاط و محتاطانه در این خصوص گام برداشته و اقدام خواهد کرد.

تاج‌‌گردون از پیگیری طرح‌‌های عمرانی استانی از جمله طرح راه‌سازی باغچه سادات به یاسوج و بیمارستان جدید این شهرستان خبر داد و گفت: در جلسات صبح مجلس پیگیر این طرح‌های عمرانی بوده و در زمینه افزایش اعتبار بیمارستان جدید یاسوج نیز به دنبال افزایش اعتبار این پروژه هستم.

وی بودجه استانداری، حقوق کارکنان دارای مدرک علوم پزشکی، طرح کنگره بی‌بی حکیمه (س)، جاده‌ها و فاضلاب گچساران را از دیگر طرح‌های در دست پیگیری عنوان کرد.

7 بهمن 1392