h ورود بیش از دوهزار تروریست به خاک عراق - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ورود بیش از دوهزار تروریست به خاک عراق ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ورود بیش از دوهزار تروریست به خاک عراق ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ورود بیش از دوهزار تروریست به خاک عراق

ورود بیش از دوهزار تروریست به خاک عراق

 وزارت دفاع عراق اعلام کرد که تاکنون دو هزار تروریست از مرزهای غربی عراق وارد خاک این کشور شده اند و اغلب این تروریست ها آفریقایی و غالبا وهابی هستند.

بیش از دو هزار تروریست وارد عراق شده انداین درحالیست که ارتش عراق اعلام کرده است که کار داعش را ۱۰ روزه تمام خواهد کرد.

داعش در روزهای اخیر امنیت منطقه را به خطر انداخته است، ارتش عراق از یک سو و حزب الله لبنان از سویی دیگر توانسته اند که ضربه های سهمگینی به تروریست ها وارد کنند.

یکی از مسئولین داعش اعلام کرد که این ارتش جهت آزادی مسلمانان از چنگال شیعیان وارد عمل شده است و مأموریت آن کشتار شیعیان است.

چندی پیش شیخ "نعیم قاسم” درباره موج تکفیری ها که در گوشه و کنار جهان به راه افتاده و حقیقت بشر را تهدید می کند، هشدار داد و در ادامه سخنان خود تاکید کرد: بحران سوریه سبب جذب تکفیری ها به این کشور، لبنان، مصر و دیگر مناطق شده و این بحران سبب پدید آمدن برخی مشکلات برای لبنان و منطقه لبنان شده است.

در پایان لازم به ذکر است طی چند ماه اخیر درگیری و نزاع شدیدی میان حزب الله لبنان و گروهک های مسلح تکفیری در سوریه و لبنان رخ داده است.

6 بهمن 1392