h هوا از دوشنبه بارانی می‌شود - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

هوا از دوشنبه بارانی می‌شود,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,هوا از دوشنبه بارانی می‌شود,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,هوا از دوشنبه بارانی می‌شود

هوا از دوشنبه بارانی می‌شود

مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی فعال از غرب کشور در روز دوشنبه خبر داد. به گزارش رجانیوز، احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا،‌ افزود: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی تا بعد از ظهر پنجشنبه در سواحل غربی دریای خزر و استان اردبیل وزش باد گرم ادامه خواهد داشت ولی از بعد از ظهر پنجشنبه وزش باد جنوبی در مناطق ذکر شده قطع خواهد شد.

وی ادامه داد:‌ در روز جمعه بارش‌های پراکنده در شمال شرق و به طور خفیف و پراکنده در سواحل جنوبی دریای خزر و ارتفاعات شرقی البرز پیش‌بینی می‌شود.

به گفته مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع هواشناسی کشور، استان چهارمحال و بختیاری در روزهای آینده با حداقل 19 درجه سانتیگراد زیر صفرسردترین استان و استان هرمزگان با 12 درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین استان کشور خواهد بود.

وی در خصوص هوای استان تهران نیز اظهار کرد: استان تهران در روز جمعه با حداقل سه و حداکثر 12 درجه نیمه ابری تا کمی ابری و گاهی همراه با وزش باد خواهد بود که این دما در روز شنبه نیز ثابت مانده و هوای استان تهران صاف تا قسمتی ابری می‌شود.

6 بهمن 1392