h شاید"معراجی‌ها"آخرین کارمان باشد +عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

شایدمعراجی‌هاآخرین کارمان باشد +عکس ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,شایدمعراجی‌هاآخرین کارمان باشد +عکس ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,شایدمعراجی‌هاآخرین کارمان باشد +عکس

شاید"معراجی‌ها"آخرین کارمان باشد +عکس

شاید به گزارش ظهور12به نقل از مشرق - سید محمود رضوی تهیه کننده سینمایی معراجی ها در تازه ترین پست اینستاگرام خود تصویری از سکانس‌های نهایی این فیلم منتشر کرده و درباره آن نوشته است: "به حول قوه الهی دیروز آخرین پلان های معراجی ها در شهرک سینمایی دفاع مقدس فیلمبرداری شد. تصویر فوق مربوط به یک پلان فیلم است که جمعی از رزمندگان در آتش سوخته اند.
شاید
ما هم در این چند ماه سوختیم و ساختیم. سوختیم از بی مهری ها، سوختیم از عدم حمایت ها، سوختیم از وعده های عمل نشده، سوختیم از ساختن بی بودجه، سوختیم از زخم زبان ها، سوختیم از سوختن بهترین همکارانمان در راه اعتلای فرهنگ جهاد و مقاومت. سوختیم از حرف‌های مردم بعد از سوختن دوستانمان، سوختیم از زخم زبان کسانی که کارهای نکرده بسیار دارند و زبان های دراز. اما مثل همیشه ساختیم. شاید روزی آنها هم یاد بگیرند اگر یار نیستند، بار هم نباشند. ساختیم تا یادآوری کنیم که فقط ایستادن کار ما است. ما روحمان مانند بدن سوخته این شهید سوخته و دیگر پوست و گوشتی نمانده، خدا را چه دیدی شاید این آخرین کار ما باشد.
5 بهمن 1392