h علی دایی : با شیشه مرا زدند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

علی دایی : با شیشه مرا زدند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,علی دایی : با شیشه مرا زدند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,علی دایی : با شیشه مرا زدند

علی دایی : با شیشه مرا زدند

علی دایی پس از شکست مقابل فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به نظرم هر دو تیم بازی قشنگی را به نمایش گذاشتند. ما مستحق این باخت نبودیم و می‌توانستیم حتی دست پر از زمین بیرون بیایم اما متاسفانه اتفاقاتی در زمین افتاد که به دلیل بی‌دقتی بازیکنانمان موقعیت‌ها را راحت از دست دادیم و متاسفانه دو گل بسیار بد خوردیم.

وی افزود: در گل اول اشتباه خودمان نقش داشت و در گل دوم نیز قانون هندبال وارد فوتبال شد و داور به راحتی از یک صحنه گذشت. مهاجم حریف مسیر توپ را با دستش عوض کرد و سپس توپ را وارد دروازه ما کرد. داور هم به جای اعلام کردن هند، گل را سالم اعلام کرد. من همه قضاوت را به عهده مردم شریف می‌گذارم. کسانی که وجدان‌های بیدار دارند. آنها بهتر از ما می‌توانند قضاوت کنند نسبت به این مسائل و برخی اتفاقات.

دایی ادامه داد: وجدان‌های بیدار از همه شناخت کافی دارند. متاسفانه در بازی با تراکتور در تبریز هم همین داور دو پنالتی را برای ما نگرفت. از دیروز هم کلی نامه به فدراسیون زدیم و گفتیم خواهش می‌کنیم جهانبازی را داور بازی نگذارید اما متاسفانه باز هم کسی به این مسائل رسیدگی نکرد. ما در سه بازی سنگین خارج از خانه به خاطر این داور دچار مشکل شدیم. ما هنوز نتیجه شکایت‌مان از این آقا را در بازی تبریز نگرفته ایم و دوباره ایشان داور بازی ما شد. به راحتی توپ هند را گل می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: پس از این ماجرا به من می‌گوید توپ به دست خورد در حالی که مسیر توپ کامل عوض شد و بازیکن حریف با دست مهار کرد و با پا گل زد. من همه را به وجدان‌های بیدار می‌سپارم و امیدوارم در مورد این مسائل خودشان قضاوت کنند.

سرمربی پرسپولیس در خصوص درگیری لفظی با یدالله سلیمانی گفت: من به ایشان گفتم چطور می‌شود توپ به این واضحی را در دقیقه 90 هند اعلام نمی‌کنند. ایشان باید این توپ را هند اعلام می‌کرد. به غیر از این حرف دیگری نزدیم.

وی درباره پرتاب شیشه به سمت وی در پایان بازی گفت: این شیشه به بدن من خورد. این هم مدل جدیدی است که در ورزشگاه‌های ما در حال اتفاق افتادن است. ما باید چطور حرف‌هایمان را بزنیم. در دقیقه 90 باید یک هند اعلام می‌کرد اما اعلام نشد. من این را می‌گویم که این بدعت جدیدی است که در ورزشگاه‌های ما اتفاق می‌افتد. باید این را بدانیم از تیم‌هایی مثل تیم ما به راحتی آب خوردن امتیاز کم می‌کنند.

دایی ادامه داد: در بازی با داماش هیچ اتفاقی در زمین نیفتاد اما از ما امتیاز کم کردند. من همیشه برای هواداران خوزستانی احترام خاصی قائلم و مشکل خاصی ندارم اما اگر قرار است همه چیز سنجیده شود و به همه چیز نگاه کنند، باید به این مسئله دقت شود. امسال مسائل زیادی بود که علیه تیم ما پیش آمد که اکنون وقت بازگو کردن آن نیست. اما من این را می‌گویم اگر بخواهیم بازی داخل زمین را حساب کنید به هیچ عنوان حق تیم ما باخت نبود. شاگردان من فوتبال خوبی بازی کردند. در 10 دقیقه اول نیمه اول و دوم فولادی‌ها خوب ظاهر شدند اما بقیه زمان بازی در دست ما بود. تیم من به آن چیزی که شایستگی اش را داشت، نرسید.

وی در پاسخ به سؤالی که آیا هنوز امید به قهرمانی دارید یا خیر، گفت: بله چرا نداریم.

خبرنگاری از دایی پرسید آیا می‌توانید نظرتان را در مورد فولاد بگویید گفت: در این مورد نمی‌توانم حرف بزنم اما این تیم، تیمی خوب با جوانان مستعد است که چندین سال کنار هم بودند و از طرفی دیگر استاد خودم آقای فرکی مربی این تیم است. من از صمیم قلب فرکی را دوست دارم. هر دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند. فولاد هم اصلا عقب‌نشینی نکرد و قسمت این بود به سه امتیاز بازی برسد.

21 دی 1392