h پیام تسلیت برای معراجی‌ها - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پیام تسلیت برای معراجی‌ها,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پیام تسلیت برای معراجی‌ها,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پیام تسلیت برای معراجی‌ها

پیام تسلیت برای معراجی‌ها

سازمان هنری رسانه‌ای «اوج» حادثه‌ی ناگوار در پشت صحنه‌ی «معراجی‌ها» را تسلیت گفت.

در این متن آمده است: «حادثه ناگوار انفجار در پشت صحنه «معراجی‌ها» و عروج برادرانمان «علی اکبر رنجبر» مدیر دلسوز شهرک دفاع مقدس، «جواد شریفی‌راد» مدیر پیشکسوت عرصه جلوه‌های ویژه، «رضا فرجی» جانشین تولید فیلم، «مهدی مرادی» دستیار جلوه‌های ویژه و یکی از کارگران زحمتکش صحنه، اگر چه تلخ و شوک‌آور بود اما باز هم نشانمان داد که معبر تنگ راهی شدن با شهیدان، آنقدر باز هست که با نیت خلق صحنه‌ای هر چه شبیه‌تر با عاشورای کربلای‌4، به روی فداکارترین و بی‌تکلف‌ترین عوامل سینمای ایران باز شود.

جواد شریفی‌راد با «عبور از خط سرخ» به «دایره سرخ» رسید و با «نفوذی» که در قلب همکارانش داشت، از «دوردست» به همه ما گفت: «خداحافظ رفیق...» او کارش را بلد بود و به همین خاطر می‌دانست که «خانه امن است». «آن مرد آمد» تا «به نام پدر» و برای «یک تکه نان» به هر که «رفیق بد» بود، «شمارش معکوس» بدهد. او نسبتی با «جنگ کودکانه» نداشت و در هیچ «موج مرده»‌ای «موش» نشد تا «به رنگ ارغوان» «اخراجی‌ها» نپیوندد. او «یک لحظه رنگین کمان» شد و رفت.

علی اکبر رنجبر هم بارها و بارها در خاکریزهای شهرک سینمایی قدم زد و تانک‌های سوخته و قایق‌های شکسته، دلش را تا عمق خطوط مقدم نبرد، همراهی کرد. مرد سختکوشی که برای هر چه بهتر شدن صحنه های جنگی سینمای ایران، تلاش‌ها کرد و رنج‌ها برد...

سازمان هنری رسانه‌ای اوج، خاطرات مانای همکاری با این هنرمندان متعهد را پاس داشته و این عروج آسمانی را به خانواده داغدارشان، به کارگردان سختکوش و داغدار مسعود دهنمکی و همه عوامل "معراجی‌ها" و به خانواده بزرگ سینمای متعهد ایران تسلیت گفته و برای آن رفتگان علو درجات و برای بازماندگانشان صبر و اجر از درگاه الهی خواستار است.»

19 دی 1392