h داعش اعتراف به شکست کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

داعش اعتراف به شکست کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,داعش اعتراف به شکست کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,داعش اعتراف به شکست کرد

داعش اعتراف به شکست کرد

به گزارش ظهور12 ومشرق، تسنیم به نقل از عراق القانون نوشت: گروه تروریستی داعش در عراق با انتشار بیانیه بی‌سابقه‌ای به شکست خود در مقابل ارتش عراق اعتراف کرده است.

این گروه تروریستی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده است که در پی حملات بسیار شدید ارتش عراق با همراهی عشایر استان الانبار باعث شده است تا تعداد بسیار زیادی از افراد این گروه تروریستی از جمله چندین فرمانده آنان به هلاکت رسیده اند و هم اکنون اعضای این گروه تروریستی در عراق وضعیت اسفباری دارند.

لازم به ذکر است، ارتش عراق در بیانیه ای اعلام کرد که "ابو دجانه" و "علی الدبی" دو سرکرده گروه های تروریستی داعش در الانبار توسط نیروهای ارتش این کشور به هلاکت رسیدند.

همچنین وزارت دفاع عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد که در نتیجه اجرای عملیات نظامی مستمر در استان الانبار واقع در غرب عراق در مرز با سوریه و اردن، 55 عنصر داعش کشته شدند.

در بیانیه وزارت دفاع عراق آماده است که 30 تن از این کشته‌ها در حومه شهر فلوجه و در نتیجه حملات هوایی کشته شده و 25 نفر دیگر نیز در منطقه البوفراج به هلاکت رسیدند که در میان آنها «علی ابودجانه» تروریست نیز دیده می‌شود که در نتیجه عملیات مشترک نیروهای امنیتی و عشایر در الانبار به هلاکت رسیدند.

17 دی 1392