h افزایش 10درصدی نرخ کرایه های سواری بین شهری - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

افزایش 10درصدی نرخ کرایه های سواری بین شهری,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,افزایش 10درصدی نرخ کرایه های سواری بین شهری,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,افزایش 10درصدی نرخ کرایه های سواری بین شهری

افزایش 10درصدی نرخ کرایه های سواری بین شهری

از هفته آینده نرخ سواری‌های بین شهری 10درصد افزایش می‌یابد.

آخرین بار افزایش نرخ کرایه سواری‌های بین‌شهری در اردیبهشت‌ امسال اعمال شد که 15 درصد بود اما به گفته مدیرعامل اتحادیه سواری کرایه بین شهری با توجه به افزایش هزینه‌ها و تورم باید این قیمت مجددا افزایش یابد.

رحمت‌الله حاج محمدعلی پیش از این از درخواست اعضای این اتحادیه برای افزایش 15 تا 20 درصدی نرخ کرایه سواری‌های بین شهری خبر داده بود.

وی با اشاره به افزایش هزینه‌های رانندگان و درآمد پایین آنها اظهار کرد: چند سالی است که راننده‌ها درآمد و هزینه‌های خود را به سختی متناسب می‌کنند و با توجه به هزینه‌های ناوگان، نرخ لاستیک و قطعات یدکی خودرو‌ افزایش یافته و در کنار تورم موجود، فشار اقتصادی زیادی به رانندگان وارد شده است.

حاج محمدعلی تاکید کرد: نرخ‌های سواری‌های کرایه بین‌شهری نسبت به تورم موجود مناسب نیست لذا افزایش این قیمت متناسب با نرخ تورم درخواست شده که با این درخواست نیز موافقت شده است. منبع: ایسنا و صراط

13 دی 1392