h تجاوز جنسی مجری شبکه بهایی به روشنا آکادمی گوگوش+تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تجاوز جنسی مجری شبکه بهایی به روشنا آکادمی گوگوش+تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تجاوز جنسی مجری شبکه بهایی به روشنا آکادمی گوگوش+تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تجاوز جنسی مجری شبکه بهایی به روشنا آکادمی گوگوش+تصاویر

تجاوز جنسی مجری شبکه بهایی به روشنا آکادمی گوگوش+تصاویر

تجاوز جنسی مجری شبکه بهایی به روشنا آکادمی گوگوش+تصاویر

برخی صفحات مخالف جمهوری اسلامی در صفحات خود دست به افشاگری عجیبی از تجاوز جنسی این شبکه به نام تیام!! به دختر خواننده آکادمی سال پیش این شبکه به نام " روشنا " زدند .

یکی از معروف ترین این صفحات که دشمنی اش از روی مطالبی که ارسال میکند با جمهوری اسلامی ایران مشهود است چنین مینویسد :

غیبت طولانی پریسا سحرخیز از شبکه من و تو و سکوت مدیران این شبکه سبب شد تا ابهامات فراوانی در ذهن بینندگان این شبکه بوجود آید تا اینکه وی بالاخره در صفحه شخصی فیسبوک خود از جدا شدنش از شبکه من و تو خبر داد.

وی در پستی جنجالی سوءاستفاده های اخلاقی و روابط جنون آمیز برخی از کارکنان شبکه را یکی از دلیل های اصلی ترک این شبکه اعلام کرد. پریسا سحرخیز پیشتر در اقدامی جداگانه با انتشار عکس هایی از روشنا (یکی از شرکت کنندگان برنامه آکادمی گوگوش)، از تجاوز جنسی تیام، یکی از کارمندان شبکه من و تو به روشنا و در ادامه از خودکشی نافرجام وی پرده برداشت.

سحرخیز که اقدام مسئولین شبکه من و تو را در هک کردن فیسبوکش غیرحرفه ای و مغایر با آزادی بیان توصیف کرد نوشت: « متأسفانه کسانی که ادعای آزادی بیان دارند وقتی نظر شخصیت و در مورد چیزی که دوست نداری میگی خیلی زود عصبانی میشن و کاملا بچگانه برخورد می کنن. باید به شبکه بگم که با بستن آی دی فیسم نمی تونید واقعیت رو از بین ببرید.من هنوز با کارهاتون مخالفم شما زن رو بازیچه خودتون می دونید.»

همچنین بخوانید :

ﺍﻣﯿﺮﺣﺴﯿﻦ ﺁﮐﺎﺩﻣﯽ ﮔﻮﮔﻮﺵ در ایران/عکس

افشاگری مجری سابق از پارتی جنسی کارمندان شبکه من و تو+سند

22 آذر 1392