h دانشگاه امام صادق هم مختلط شد+تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دانشگاه امام صادق هم مختلط شد+تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دانشگاه امام صادق هم مختلط شد+تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دانشگاه امام صادق هم مختلط شد+تصاویر

دانشگاه امام صادق هم مختلط شد+تصاویر

دانشگاه امام صادق هم مختلط شد+تصاویر

به گزارش ظهور12 به نقل از پارسینه و مشرق، «پنجشنبه گذشته دانشگاه امام صادق علیه السلام علاوه بر داوطلبان آزمون معارف اسلامی (اسماء) میزبان شرکت‌کنندگان دوره آموزشی علم و ایمان نیز بود. به گفته دانشجویان، داوطلبان آزمون اسماء حدود ۲۰۰ نفر بودند که بیشتر آنها را خانم‌ها تشکیل می‌دادند.

همچنین در دوره آموزشی علم و ایمان که پذیرای حدود ۴۰۰ دانشجو از دانشگاه‌های سراسر کشور بود، تعداد کثیری از شرکت‌کنندگان را خانم‌ها تشکیل می‌دادند.

دانشجویان دانشگاه پس از حضور برای نماز ظهر با صحنه‌های عجیبی روبرو گشتند، چرا که دیگر گلزار شهدای گمنام دانشگاه به خلوتی پنجشنبه‌های گذشته نبود و جمع کثیری از خانم‌ها و آقایان را مقابل مقبره‌الشهدای دانشگاه مشاهده کردند. همچنین آن دسته از دانشجویانی که در دوره آموزشی علم و ایمان شرکت کرده بودند برای نخستین بار تجربه حضور در کلاس مختلط را کسب کردند. حضور جمع کثیری از بانوان در دانشگاه امام صادق (ع) بعد از مدت‌ها را می‌توان از اتفاقات نادر برشمرد.»

20 آذر 1392