h سفر ایرانی‌ها به تایلند کاهش یافت - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سفر ایرانی‌ها به تایلند کاهش یافت,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سفر ایرانی‌ها به تایلند کاهش یافت,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سفر ایرانی‌ها به تایلند کاهش یافت

سفر ایرانی‌ها به تایلند کاهش یافت

ئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات گردشگری استان تهران از کاهش سفرهای مردم به تایلند در پی ناآرامی‌های اخیر این کشور خبر داد. رضا اباذری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: با توجه به ناآرامی‌های اخیر در کشور تایلند به طور کلی مردم تقاضای کمتری برای سفر به این کشور دارند.

وی افزود: در حال حاضر زمان سفر به تایلند است اما با توجه به هرج و مرج موجود در این کشور و اطلاعیه وزارت خارجه به مردم، تمایل به سفر به این کشور کم شده است.

رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات گردشگری استان تهران گفت: به طور کلی آژانس‌ها برای برگزاری تور به این کشور محدودیتی ندارند اما خود مردم تقاضایشان کاسته شده است.

طی روزهای اخیر ، وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با درج اطلاعیه‌ای خواستار خودداری هموطنان کشورمان از انجام سفر غیر ضروری به کشور تایلند شد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه نا آرامی های اخیر در کشور، به هموطنان کشورمان نیز توصیه می گردد از انجام مسافرت های غیر ضروری به تایلند تا بازگشت اوضاع داخلی به حالت عادی خودداری نمائید.

19 آذر 1392