h كتاب‌هاي جديد خالق دختر شینا - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

كتاب‌هاي جديد خالق دختر شینا,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,كتاب‌هاي جديد خالق دختر شینا,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,كتاب‌هاي جديد خالق دختر شینا

كتاب‌هاي جديد خالق دختر شینا

بهناز ضرابی‌زاده، نویسنده کتاب «دختر شینا»، از پایان نگارش دو کتاب در حوزه دفاع مقدس و کودک خبر داد و اظهار امیدواری کرد این آثار به زودی زیر چاپ بروند.

این نویسنده حوزه دفاع مقدس در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی «منانشر»، با اشاره به اتمام نگارش کتاب «سه تکه‌ابر، سه برادر» اظهار داشت: این اثر مجموعه‌ای از 80 خاطره انتخابی در سومین جشنواره خاطره‌نویسی دفاع مقدس استان همدان است که از میان 300 خاطره گزینش و بازنویسی شده است.

او افزود: از آن‌جایی که اغلب فعالیت‌های من در حوزه نویسندگی با موضوع دفاع مقدس است پس از پیشنهاد «بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس» کار بازنویسی این اثر را برعهده گرفتم زیرا می‌دانستم تجربه‌ای که از کار کسب خواهم کرد در آینده کمک بسیاری به من خواهد کرد.

وی تصریح کرد: علاوه بر آن، این مجموعه خاطرات زیبایی از رزمندگان، ایثارگران و کسانی است که در ارتباط با استان من یعنی همدان هستند. ویژگی برجسته این خاطرات نو و بکر بودن آن‌ها از لحاظ موضوعی است.

ضرابی‌زاده ادامه داد: کار نگارش کتاب دیگری را نیز با عنوان «خانوم کوچیک» برای کودکان به پایان رسانده‌ام که موضوع آن یکی از افسانه‌های قدیمی استان همدان است.

او افزود: در این کتاب در کنار زبان معیار از گویش محلی شهر همدان هم استفاده کرده‌ام. قرار است کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آن را به‌چاپ برساند.

این نویسنده در پایان گفت: در حال حاضر نگارش کتاب خاطرات شهید چیت‌سازیان را در دست دارم که امیدوارم به شایستگی از عهده آن بربیایم.

منبع: رجانیوز

19 آذر 1392