h موج سواری هاشمی ها در روزنامه های اصلاح طلب+عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

موج سواری هاشمی ها در روزنامه های اصلاح طلب+عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,موج سواری هاشمی ها در روزنامه های اصلاح طلب+عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,موج سواری هاشمی ها در روزنامه های اصلاح طلب+عکس

موج سواری هاشمی ها در روزنامه های اصلاح طلب+عکس

موج سواری هاشمی ها در روزنامه های اصلاح طلب+عکس

دانا نوشت : روزنامه‌های اصلاح‌طلب و دولتی در اقدامی هماهنگ با محور قرار دادن سفر محمد خاتمی به خارج از کشور و حضور در تشییع جنازه ماندلا، به نوعی خواستار رفع ممنوع الخروجی وی شده اند.

همچنین مصاحبه های مختلفی با محمد هاشمی، هاشمی رفسنجانی، فایزه هاشمی با محورهای ارتباط هاشمی با رهبری، قدرت هاشمی و دانشگاه آزاد در این روزنامه ها دیده می‌شود.

در ادامه حملات گسترده چند روز پیش این رسانه ها به مجلس، از میان اختلافات صورت گرفته در تأمین اجتماعی به موضوع اسامی نمایندگانی که کارت هدیه دریافت کرده اند، پرداخته شده است.

برخی از روزنامه های وابسته به دولت نیز با انتشار صحبت های ابتکار در جمع دانشجویان، بحث آزادی بیان در صحبت های وی را برجسته کرده اند.

صحبت های ظریف با الجزیره نیز از موضوعاتی بود که در این رسانه ها به چشم می خورد.

روزنامه اعتماد نیز تیتر اول خود را به فتنه 88 اختصاص داده است و از آن با عنوان "سوء تفاهم 88" نام برده است و نامه 9 اصلاح طلب به روحانی در خصوص فتنه 88 را منتشر کرده است.

19 آذر 1392