h یک دانشگاه و دو مراسم 16 آذر +تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

یک دانشگاه و دو مراسم 16 آذر +تصاویر ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,یک دانشگاه و دو مراسم 16 آذر +تصاویر ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,یک دانشگاه و دو مراسم 16 آذر +تصاویر

یک دانشگاه و دو مراسم 16 آذر +تصاویر

یک دانشگاه و دو مراسم 16 آذر +تصاویر

به گزارش مشرق به نقل از مهر، آنهایی که دیروز در دانشگاه های بزرگ پایتخت بودند،  یک روز دانشجوی متفاوت را بعد از سالها تجربه کردند.غیر از دکتر حسن روحانی که اولین حضور 16 آذری اش را در کسوت ریاست جمهوری در میان دانشجویان گذراند و در دانشگاه شهید بهشتی سخنرانی کرد،دانشگاه های تهران و شریف هم روز متفاوتی را پشت سرگذاشتند. گزیده این عکس ها را ببینید:

شاید متفاوت ترین مراسم روز دانشجو مربوط به دانشگاه تهران بود. دیروز سعید جلیلی، محمدباقر قالیباف و محمدحسین صفارهرندی از جمله مهمانان مراسمی بودند که در دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار شد. مراسمی که به دعوت بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران برگزار شد.

دانشکده ادبیات دانشگاه تهران اما پذیرای یک گروه سیاسی دیگر بود. انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی برگزار کننده این مراسم بود.حضور سیدمحمدرضا خاتمی و علی شکوری راد، فضای مراسم روز دانشجو در این دانشکده را کاملا متفاوت از دانشکده فنی کرده بود.

18 آذر 1392