h معاملات مسکن بیش از 2برابر شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

معاملات مسکن بیش از 2برابر شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,معاملات مسکن بیش از 2برابر شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,معاملات مسکن بیش از 2برابر شد

معاملات مسکن بیش از 2برابر شد

به گزارش ظهور12، مصطفی قلی خسروی در گفت‌وگو با فارس گفت: بعد از توافق ژنو بازار مسکن روند خوبی به خود گرفته است و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری قیمت مسکن افزایش نیابد.

وی با اشاره به اینکه قیمت مسکن در حال حاضر به حد مطلوبی رسیده است، گفت: روند خرید و فروش مسکن در کشور با توجه به آمارهای موجود حاکی از رفتن به سمت رونق است.

قلی خسروی افزود: میزان خرید و فروش مسکن در کشور به روزانه ۲۷۰۰ معامله کاهش پیدا کرده بود اما در حال حاضر آمارها نشان می‌دهد که این میزان با یک رشد نسبی به ۶ هزار معامله مسکن در کشور رسیده است.

رئیس اتحادیه کشوری مشاوران املاک خاطرنشان کرد: مطمئناً بعد از توافق ژنو به نوعی به یک ثبات سیاسی رسیده‌ایم و ثبات اقتصادی همواره بعد از ثبات سیاسی به وجود می‌آید، حال با این وضعیت سال آینده شاهد شکوفایی اقتصادی خواهیم بود.

رئیس اتحادیه کشوری مشاوران املاک در پاسخ به این سؤال که آیا با این وضعیت بازار مسکن پیشنهاد می‌کنید که مردم به خرید مسکن اقدام کنند، گفت: ما نمی‌توانیم به مردم پیشنهاد کنیم که مسکن بخرند یا نخرند بنابراین مردم خود به خوبی روند کار را می‌دانند.

منبع»فارس وجهان

17 آذر 1392