h کمک ۱۴ میلیارد تومانی دانش‌آموزان در جشن عاطفه‌ها - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کمک ۱۴ میلیارد تومانی دانش‌آموزان در جشن عاطفه‌ها,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کمک ۱۴ میلیارد تومانی دانش‌آموزان در جشن عاطفه‌ها,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کمک ۱۴ میلیارد تومانی دانش‌آموزان در جشن عاطفه‌ها

کمک ۱۴ میلیارد تومانی دانش‌آموزان در جشن عاطفه‌ها

به گزارش ظهور12 به نقل از تسنیم، داوود روستایی،‌قائم مقام سازمان دانش آموزی با اعلام این مطلب اظهار داشت: با همت پیشتازان و فرزانگان عضو این سازمان و تحت نظارت و حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) مبلغ 14میلیارد و 600 میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی برای دانش آموزان بی بضاعت جمع‌آوری و با نظر شورای مدرسه و کمیته امداد امام خمینی (ره) به دانش آموزان نیازمند تقدیم شد.

قائم مقام سازمان دانش آموزی افزود: جشن عاطفه ها یک برنامه اجتماعی تربیتی است که دانش آموزان از نزدیک با فرهنگ انفاق و نوع دوستی آشنا می شوند، جشن عاطفه ها میدانی است برای ابراز دوستی های خالصانه که با همت و غیرت دانش آموزان به نمایش گذاشته می شود.

روستایی ادامه داد: همه اعضای این سازمان مفتخرند که این رویداد بزرگ فرهنگی در درون خانواده آموزش و پرورش به آنان واگذار شده و با جان و دل آن را اجرا می‌کند.

قائم مقام سازمان دانش آموزی ضمن تشکر از دانش آموزان، معلمان و مربیان و مدیران، سیر صعودی کمک‌های دانش آموزی در جشن عاطفه ها در سال های اخیر را به شرح ذیل اعلام کرد:

سال 1389 ،‌ سه میلیارد و 600 هزار تومان؛

سال 1390، 6 میلیارد و 600 میلیون تومان؛

 سال 1391، 7 میلیارد و 300 میلیون تومان؛

 سال 1392، 14 میلیارد و 600 میلیون تومان.

16 آذر 1392