h ایران و کرواسی و سوئیس و کامرون ضعیف ترین تیم های جام جهانی2014 - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ایران و کرواسی و سوئیس و کامرون ضعیف ترین تیم های جام جهانی2014,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ایران و کرواسی و سوئیس و کامرون ضعیف ترین تیم های جام جهانی2014,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ایران و کرواسی و سوئیس و کامرون ضعیف ترین تیم های جام جهانی2014

ایران و کرواسی و سوئیس و کامرون ضعیف ترین تیم های جام جهانی2014

پایگاه اطلاع‌رسانی بلیچرریپورت آمریکا، شاگردان کارلوس کی‌روش را به عنوان ضعیف‌ترین تیم در گلدان سوم تیم‌های راه‌یافته به مرحله نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ معرفی و یک کارنامه نه چندان موفق را برای شاگردان کارلوس کی‌روش در این رقابت‌ها پیش بینی کرده است.

در گزارش این سایت آمریکایی آمده است: تیم‌های ملی استرالیا و کره جنوبی مطمئنا رقبایی بودند که بسیاری از تیم‌های راه‌یافته به جام جهانی دوست داشتند با آنها روبرو شوند هرچند این بار ایران ممکن است ضعیف‌ترین تیم حاضر در جام جهانی باشد. تیم ملی ایران اگرچه در مرحله انتخابی جام جهانی در قاره آسیا با کسب بیشترین امتیاز صعود کرد اما در امر گلزنی در این سطح از رقابت‌ها مشکل داشت. این تیم در ۸ بازی خود در مرحله گروهی و برابر رقبایی نسبتا ضعیف، تنها ۸ گل به ثمر رساند و علاوه بر آن در این تیم هیچ بازیکنی که بتواند موقعیت‌سازی کند وجود ندارد. در ادامه گزارش بلیچر ریپورت می‌خوانیم: تعداد محدودی از بازیکنان تیم ملی ایران در طول سال در لیگ‌های سطح بالای جهان بازی کرده‌اند و بی‌تجربگی آنها در سطح بین‌المللی فوتبال ممکن است به این تیم ضربه بزند. با در نظر گرفتن این موضوع که تیم ملی ایران در تمام ادوار حضورش در جام‌های‌ جهانی تنها یک پیروزی کسب کرده، سخت است این بار انتظار موفقیت بیشتری از این تیم در جام جهانی را داشته باشیم. این سایت علاوه بر ایران، سوئیس را در گلدان یک، کامرون را در گلدان ۲ و کرواسی را در گلدان ۴ دیگر تیم‌های ضعیف جام جهانی ۲۰۱۴ معرفی کرده است.

منبع:جهان-تسنیم

16 آذر 1392