h حمله های کلیشه ای با کلیپ های کات شده علیه دکتر عباسی ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حمله های کلیشه ای با کلیپ های کات شده علیه دکتر عباسی !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حمله های کلیشه ای با کلیپ های کات شده علیه دکتر عباسی !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حمله های کلیشه ای با کلیپ های کات شده علیه دکتر عباسی !

حمله های کلیشه ای با کلیپ های کات شده علیه دکتر عباسی !

چند سالی است که کار برخی سایت ها نظیر صراط نیوز شده است تا برای بزرگ تر کردن خود به مخالفت از افراد صاحب نام بپردازند تا بدین گونه شهرتی برای خود دست و پا کنند !

دوستان رسانه ای حتما وب سایت خبری صراط نیوز و عملکردهای خاص و مقطعی این وب سایت را میشناسند ! نیازی هم به کالبدشکافی این سایت هم نیست .کافی است به شعار بالای این وب سایت یعنی " ما با کسی عقد اخوت نبسته ایم " و تیترهایی که در روز میزند دقت کنید تا کل ماجرا را در کمتر از ثانیه متوجه شوید !

حتما هم از مطلب اخیر وب سایت خبری صراط نیوز علیه دکتر حسن عباسی خبر دارید.جدیدا صراط فیلمی ۳۰ ثانیه ای ! منتشر کرده است از سخنرانی دکتر حسن عباسی در نشست خوب،بد،زشت در نبردی مشکوک که مربوط به اردیبهشت سال ۸۵ در همدان می باشد. و این جای تعجب دارد که چطور صراط قسمت ۳۰ ثانیه ای از یک سخنرانی ۳ ساعته ! آن هم مربوط به ۷ سال پیش را یکباره منتشر می کند ! و اینطور می نویسد که ” به تازگی ! بخشی از کلیپ تصویری سخنرانی حسن عباسی، رئیس مرکز بررسی‏های دکترینال امنیت بدون مرز در حال دست به دست شدن است !!” و در جای دیگر صراط می نویسد ” هنوز مشخص نیست این فایل تصویری که حسن عباسی در آن پیرامون مسئله موعود اینگونه وقیحانه اظهار نظر می کند مربوط به چه سالی و در چه محلی ضبط شده است !!”

این فایل مربوط به سخنرانی تحت عنوان «خوب بد زشت در نبردی مشکوک» که در حوزه سیاست خارجی در اردیبهشت سال ۸۵ در دانشگاه بوعلی سینا همدان است .

ما قصد نداریم که دوباره در این مطلب پاسخ تفصیلی و کامل به اراجیف نوشته شده در این سایت را بدهیم زیرا عملکرد و سابقه این فرد برای همه و مخصوصا حزب اللهی های ایران مشخص و معلوم است .

اما شمارا دعوت میکنیم که به پاسخ های داده شده نسبت به این خبر در سایت های دوستانمان سری بزنید و پاسخ های نوشته شده را مطالعه کنید .

وبسایت«صراط المتحجرین»پس از هفت سال به کشف جدیدی دست یافت!

بیانیه وبلاگ دکتر حسن عباسی

جواب توهین صراط نیوز به استاد حسن عباسی

در ادامه این ماجراها که هر از چند گاهی توسط این سایت های جهت دهی شده برای دکتر عباسی میزنند، وب سایتی به نام وارث در مصاحبه ای با حسین سازور از مداحان ایران جملات توهین آمیزی را علیه دکتر حسن عباسی مطرح میکند و صرفا جای تاسف دارد .

متن اصلی مصاحبه :گفتگوی اختصاصی وارث با حاج حسین سازور در واکنش به سخنان موهن حسن عباسی + عکس

دوستان بهتر است یک بار بیطرفانه این سخنرانی را به طور کامل دانلود کنند و گوش دهند تا متوجه بحث اصلی مطرح شده در این کلیپ شوند .

کلیپ پخش شده توسط صراط نیوز (بدون سانسور) !

این نکته قابل توجه است که شیطنت کلیشه ای این سایت ها در دفعات قبل باعث شد تا استاد عباسی برای مدتی کلاس های خود را تعطیل کنند و تا کنون هم جلسات سخنرانی خود را به صورت عمومی منتشر نمیکند .این سایت ها با مطرح کردن این موضوعات علاوه بر دامن زدن بر طبل اختلاف و تفرقه خوراک خبری را به صورت آماده تحویل رسانه های بیگانه و زمینه سازی برای سواستفاده درست میکنند .

همچنین شما میتوانید این سخنرانی 3 ساعته را به طور کامل دانلود کنید و گوشی دهید ، اتفاقا این موضوع سبب خیر شد تا این سخنرانی که مربوط به 7 سال است را بسیاری دوباره گوش دهند زیرا مسائل بسیار مهمی در ان مطرح میشود که سرتاسرش شنیدنیست .

دانلود با کیفیت بالا

دانلود با کیفیت متوسط

دانلود با کیفیت پایین

دانلود صوتی

15 آذر 1392