h دایی: قرعه کشی جام جهانی رو من برنمی دارم! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دایی: قرعه کشی جام جهانی رو من برنمی دارم!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دایی: قرعه کشی جام جهانی رو من برنمی دارم!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دایی: قرعه کشی جام جهانی رو من برنمی دارم!

دایی: قرعه کشی جام جهانی رو من برنمی دارم!

 علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس مقابل ذوب آهن اظهار داشت: مقابل ذوب آهن به دنبال کسب پیروزی هستیم. ذوب‌آهن می‌خواهد از پائین جدول جدا شده و ما هم می‌خواهیم به بالای جدول برسیم.
وی درباره حاشیه هایی که در بازی هفته گذشته این تیم مقابل تراکتورسازی به وجود آمد، عنوان داشت: تراکتوری ها حرمت تیم میهمان را نگه نداشتند. مگر ما در تبریز هوادارای داشتیم که بخواهد مشکلی ایجاد کند. من خودم اردبیلی و  آذربایجانی ام و برای تراکتورسازی آرزوی موفقیت دارم.
وی درباره اینکه علاقمند است ایران در جام جهانی با چه تیم هایی همگروه شود، گفت: شرایط در جام جهانی کاملاً فرق دارد و ما دیگر با تایلند، لبنان و اردن بازی نداریم. تیم‌های شایسته‌ای از نقاط مختلف جهان به این مسابقات می‌آیند. من هم قرعه بر نمی دارم. فقط دوست دارم تیم ملی آماده باشد و بازی های بزرگ برای این تیم بگذارند تا فوتبال ایران نماینده شایسته ای برای ورزش کشورمان باشد.
14 آذر 1392