h اظهارات مدیر شرکت نفتی توتال درباره تحریم‌های نفتی ایران - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اظهارات مدیر شرکت نفتی توتال درباره تحریم‌های نفتی ایران,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اظهارات مدیر شرکت نفتی توتال درباره تحریم‌های نفتی ایران,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اظهارات مدیر شرکت نفتی توتال درباره تحریم‌های نفتی ایران

اظهارات مدیر شرکت نفتی توتال درباره تحریم‌های نفتی ایران

اظهارات مدیر شرکت نفتی توتال درباره تحریم‌های نفتی ایران

رئیس اجرایی شرکت نفتی توتال فرانسه گفت: بازگشت ایران به جامعه بین‌المللی به نفع کشورهای همسایه از جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس خواهد بود.

به گزارش ایسنا به نقل از گالف تایمز، کریستف دو مارژری رئیس اجرایی توتال در کنفرانس و نمایشگاه بین المللی نفت ابوظبی گفت: ممکن است این سخنان وی برای برخی از کشورهای شورای همکاری خلیج فارس خوشایند نباشد اما مهم است که مزیت لغو تحریم‌های ایران را درک کنیم.

وی افزود: بازگشت ایران به جامعه بین المللی خبر خوشی خواهد بود.

دو مارژری افزود: ایران ذخایر گازیقابل توجهی دارد و همزمان با افزایش تقاضای جهانی انرژی می‌تواند نقش مهمی را به عنوان یک صادرکننده انرژی ایفا کند.

همچنین باب دادلی رئیس اجرای شرکت نفتی بریتیش پترولیوم گفت: بازگشت ایران به جامعه جهانی بخشی از مذاکرات در این کنفرانس بوده است.

وس با اذعان به منابع طبیعی فراوان ایران، در پاسخ به سوالی درباره احتمال بازگشت بریتیش پترولیوم به ایران پس از لغو تحریمها گفت: ما در حال حاضر کارهای زیادی در این منطقه داریم.

20 آبان 1392