h مجموعه اصوات برای درمان بیماری ها + دانلود - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مجموعه اصوات برای درمان بیماری ها + دانلود,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مجموعه اصوات برای درمان بیماری ها + دانلود,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مجموعه اصوات برای درمان بیماری ها + دانلود

مجموعه اصوات برای درمان بیماری ها + دانلود

مجموعه اصوات برای درمان بیماری ها + دانلود

درمانگران صوت درمانی معتقدند که این روش نوین با استفاده از امواج صوت بیماری ها را شفا داده و به بدن برای معالجه خود کمک می کند.

در صوت درمانی دستگاه های الکترونیک امواج صوتی را به عضو بیمار بدن فرستاده و فرکانس های نامطلوب مولد بیماری را از بین می برند و انرژی های طبیعی مجدداً امکان بازسازی طبیعی بدن و شفای بیمار را پیدا خواهند کرد.

گفته می شود این روش درمانی بر روی 75 درصد بیماران مؤثر واقع شده و برای درمان مشکلات آرتروز روماتیسمی، فیبروسی تیز، ترک ها و اختلالات استخوانی و اسپاسم های عضلانی دارای کاربرد است.

به همین منظور نرم افزار موبایل "شگفتی صوت" را به شما معرفی می کنیم که دارای بخش های القای خواب، معالجه سردرد، مبارزه با افسردگی، تقویت مطالعه و یادگیری و خود هیپنوتیزمی است.

این اپلیکیشن روی موبایل و تبلت های دارای سیستم عامل اندروید نصب و اجرا شده و برای مشاهده اثرات آن باید امواج تولید شده توسط برنامه را در مدت زمان مشخص با هدفون گوش دهید.

دانلود نرم افزار

18 آبان 1392