h اوباما از مردم آمریکا عدرخواهی کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اوباما از مردم آمریکا عدرخواهی کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اوباما از مردم آمریکا عدرخواهی کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اوباما از مردم آمریکا عدرخواهی کرد

اوباما از مردم آمریکا عدرخواهی کرد

به گزارش فارس : اوباما گفت از اینکه برنامه‌های بیمه بهداشت آمریکایی‌ها علی‌رغم وعده‌های مکرر او باطل می‌شوند عذرخواهی کرد و قول داد که با کسانی که به این دلیل شرایط سختی را تحمل می‌کنند همکاری کند.

اظهارات اوباما در حالی مطرح شد که روز پنجشنبه لایحه‌ای با حمایت جمهوری‌خواهان و دموکرات‌های سنا معرفی شد که اجرای حکم «قانون اصلاح خدمات درمانی و بهداشتی اوباما» موسوم به «اوباماکر» را تا یک سال به تعویق می‌انداخت. این لایحه به این معنی است که آمریکایی‌ها مجبور به پرداخت جریمه 95 دلاری به خاطر نداشتن بیمه سلامت نخواهند بود.

رئیس جمهور آمریکا با اشاره به افرادی که بیمه‌های سلامتشان را از دست می‌دهند گفت: «من متأسفم که آنها بر اساس ضمانت‌هایی که از من دریافت کرده بودند در چنین شرایطی گرفتار شده‌اند. ما باید سخت تلاش کنیم تا مطمئن شویم که آنها می‌دانند ما حرفهایشان را می‌شنویم و ما هر کاری را که بتوانیم برای کسانی که به این خاطر در شرایط سختی قرار گرفته‌اند انجام می‌دهیم.»

18 آبان 1392