h گفتگو کوتاه با مادر پژمان جمشیدی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

گفتگو کوتاه با مادر پژمان جمشیدی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,گفتگو کوتاه با مادر پژمان جمشیدی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,گفتگو کوتاه با مادر پژمان جمشیدی

گفتگو کوتاه با مادر پژمان جمشیدی

این روزها که همه جا حرف از سریال «پژمان» است سراغ مادر این فوتبالیست مشهور رفتیم و گپ کوتاهی با او زدیم. شاید خیلی از شما مثل این مادر مهربان نگران دیر شدن ازدواج یکی از عزیزان‌تان باشید.

به گزارش مجله زندگی ایده آل: این روزها که همه جا حرف از سریال «پژمان» است سراغ مادر این فوتبالیست مشهور رفتیم و گپ کوتاهی با او زدیم. شاید خیلی از شما مثل این مادر مهربان نگران دیر شدن ازدواج یکی از عزیزان‌تان باشید. اگر اینطور باشد بی‌تردید این گفت‌وگو برای‌تان حرف‌های خواندنی خواهد داشت.

خانم جمشیدی پسرتان 36 ساله است و هنوز ازدواج نکرده. نگران نیستید؟

معلومه که مثل هر مادر دیگری آرزوی ازدواج و سر و سامان گرفتن بچه‌هایم را دارم. خدا را شکر پسر بزرگم و دخترم ازدواج کرده‌اند و زندگی خوبی دارند. فقط پژمان مانده که اگر ازدواج کند دیگر خیالم تا حدود زیادی از بابت زندگی و آینده بچه‌هایم راحت می‌شود. خیلی دلنگران این مسئله هستم و خیلی به آن فکر می‌کنم. آرزویم ازدواج پژمان است.

این آرزو را با پسرتان در میان می‌گذارید؟

بله، همیشه به او گفته‌ام و می‌داند.

خب چه دلیلی برای ازدواج نکردن می‌آورد؟

والا می‌گوید من فعلا اینطوری راحت‌تر هستم. الان نمی‌خواهم ولی حتما در آینده ازدواج می‌کنم. می‌گوید زمان می‌خواهم.

دوست دارید عروس آینده‌تان چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

دوست دارم مثل من و پدرش فرهنگی یا از خانواده‌ای فرهنگی باشد چون به تجربه دیدم فرهنگی‌ها فرزندان موفقی دارند. خیلی برای‌مان مهم است که دنبال ظاهر و پول و این چیزها نباشد. دوست دارم از یک خانواده معمولی و اصیل باشد. درس خوانده باشد و کار کند چون به نظرم برای شخصیت یک دختر خانم امروزی مهم است که کار کند و از وقتش استفاده مثبت ببرد. یک مادر چه آرزویی دارد جز اینکه بچه‌هایش با آدم‌هایی زیر یک سقف بروند که خوشبخت‌شان کند.

چه خصوصیتی اگر داشته باشد اصلا نمی‌توانید از آن بگذرید؟

باید معتقد باشد. اعتقادات مذهبی برای پژمان خیلی مهم است چون خودش از 15 سالگی نماز و روزه‌اش قطع نشده و خیلی بچه باخدایی است برای همین فکر می‌کنم همسرش هم باید حتما در این مورد شبیه خودش باشد.

گفتید 2 فرزند دیگرتان ازدواج کرده‌اند از انتخاب‌های آنها راضی هستید؟

بله، صد درصد راضی هستم و برای آنها هم همین ملاک‌ها را داشتم. برایم مهم بود چه داماد و چه عروسم از خانواده‌ای اصیل و بافرهنگ و آدم‌های ساده و نجیب و درستی باشند.

پسر بزرگ‌تان چه کار می‌کند؟

هومن 2 سال از پژمان بزرگ‌تر است و دانشگاه شریف درس خوانده الان هم با زن و بچه‌اش کانادا زندگی می‌کنند. او هم در حوزه ورزش کار می‌کند.

دخترتان شاغل است؟

دخترم شاغل بود اما الان چون باردار است کار نمی‌کند. او ادبیات خوانده.

پژمان با شما زندگی می‌کند؟

نه؛ ما کرج هستیم و پژمان تهران خانه دارد.

از دوستان فوتبالی و سینمایی‌اش چه کسانی را می‌شناسید که از بابت دوستی آنها با پژمان خوشحالید و فکر می‌کنید روزی در ازدواج او تاثیر مثبت می‌گذارند؟

خدا را شکر همه دوستان پژمان خوب هستند و دوست داشتنی و اینقدر هم زیاد هستند که من شاید الان خیلی حضور ذهن نداشته باشم اما پیمان قاسم‌خانی و همسرشان، بهاره رهنما، همین‌طور مهراب، برادر پیمان، و همسرشان شقایق دهقان را خیلی دوست دارم و خوشحالم که پژمان با آنها رفت‌وآمد دارد. ان‌شاءالله پژمان هم مثل آنها زندگی زناشویی خوبی داشته باشد.

اگر بخواهید به پژمان یک نصیحت درباره ازدواجش بکنید، چه می‌گویید؟

با دختری که سر سفره پدر و مادرش بزرگ شده ازدواج کند.

18 آبان 1392